Přímé poselství pro leden tobě: RODINA, DOVOLENÁ, ODPOČINEK, TVOŘIVOST, HOJNOST, POČETÍ DÍTĚTE.

Tvoje rodina potřebuje tvou víru, lásku a péči, stejně jako ty potřebuješ svou rodinu. Rodinou pomýšlíme i lidi srdci blízké a přátele. Máš užívat daru RODINA, případně se věnovat tomu, co by tvé vztahy v rodině uzdravilo. Karta pro rodinu také značí, že je čas vrátit se ke kořenům, k podstatě Bytí a k tomu, z čeho vlastně vycházíš.
Rodina je kmen, ze kterého pocházíš, a pokud je jakkoli poškozený, odráží se to v tobě i ve tvém životě.
Zde také můžeš najít inspiraci při hledání životního poslání i smyslu života. Vše je ukryto v tobě.

Odpočiň si, na profesní dráze rozjímej a tvoř plány, organizuj svůj čas a projekty v mysli, připravuj se a nalaď se na to. V rovině reality spíše odpočívej a vše nechávej volně přicházet k tobě. Nosíš v sobě schopnosti a možnosti, o kterých možná ještě nevíš. Pokud o nich víš, nebo jimi dokonce už procházíš, rozvíjej se. Nic neuspěchej, všechno má svůj správný čas.

Leden je také příznivým obdobím pro založení rodiny, početí nebo počátek nějakého projektu, který má předpoklad úspěchu a radosti.

Plyň s proudem a vše mnohem jasněji uvidíš. Možná je ten správný čas přemýšlet o důchodu, nebo změně režimu mezi profesním a pracovním životem.

 

Kéž tě andělé provázejí.
Tato poselství tvořím z Tarotu andělů strážných od Doreen Virtue.

 

Přímé poselství Karet vědomé duše:

BYTOST ŽIVLU OHNĚ
„ZAPALUJI OHEŇ UVNITŘ SEBE, KTERÝ MĚ SPOJUJE S BOŽSKOU PODSTATOU.“

Živel ohně je extrémně mocnou silou, a proto je nutné s ním zacházet opatrně. Projevuje se formou vůle, vášně a změny. Oheň představuje božskou jiskru přebývající v každém z nás a tato karta vás vyzývá, abyste se pokusili tuto jiskru rozdmýchat. Nechte se vést svými pocity – až se budete cítit dokonale šťastní, budete už jen krůček od spojení s božskou podstatou. Energie ohně bude živit vaši vášeň a odhodlání a bude vám pomáhat vypořádat se se všemi změnami ve vašem životě.
Tato karta vám tedy možná chce připomenout, že vášeň je síla, která vám pomůže ustát všechny změny. Nechte se v životě vést tím, pro co hoří vaše srdce. Nedělejte to, co se od vás očekává, ale věnujte se tomu, co vám dělá radost. Živel ohně je vyjádřen plamenem a je tedy spojován i se svíčkami. Jeho symbolem jsou mloci – pomáhají uvolňovat staré vzorce a vytvářet prostor pro nové.

Kim Dreyer - „KARTY VĚDOMÉ DUŠE“

 

S láskou Hanka 

Osobní výklad karet, kompletní rozbor vztahů, terapie SRT, očištění duší i domů atd. ZDE :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI ZDE:-)