Listopad – intuice, láska, vracející se láska, nový domov, vášeň, radost, rozhodování, řešení materiálních potřeb a skutečností.

V tom to měsíci jsou velmi hybné a proudivé energie, budeme mít pocit, že vše ještě více letí a že se především děje také vše najednou. Jak úvod napovídá, budeme se zabývat především vztahy a vazbami se svými blízkými a záležitostmi kolem toho.

 

V první třetině měsíce se energie ladí především do energií vztahů partnerských a lásky. Můžeme se potkat s dávnými známými a to pro nás může mít až osudový vliv. Může také jít o obnovení vztahů, nebo se potkáme s někým, koho jsme znali dávno a najednou nás v něm osloví láska. Mohou to být jak bývalé a první lásky, tak lásky z poslední doby, které se rozešly, ale také to mohou být lidé, které sice známe, ale vztah jsme s nimi nikdy neměli.
To ovšem nevylučuje lásku novou, jelikož duše se stejně věky znají.

Ve druhé třetině listopadu můžeme pociťovat a prožívat vášeň, radost, vzrušení, vzplanutí, hodně energie, chuť si vytvořit nové sny a přání a vytvářet k nim cestu. Vše bude mít ale rychlý spád. To, co má vydržet – vydrží, ale také zde platí, že tak, jak něco rychle vyletí výše, tak také rychle spadne na zem.

A v poslední fázi měsíce začneme pracovat na našich rozhodnutích, jak co nasměrovat, co odstranit a opustit, co vytvořit a tak dále. Rozhodování předchází rozhodnutí a je to spíše období bilancování, hodnocení a přemýšlení, či uvažování nad tím, jak a co dále. Dá se tedy říci, že události měsíc listopad v nás vyvolá chuť něco změnit, tvořit a jít dál a atak budeme spřádat nové plány, představy a přání.

 

Přeji Vám měsíc požehnaný láskou a radostí.

 

Poselství pro listopad:
„Neexistuje můj a tvůj problém. V páru jsou naše.“
„Nikdy se nesnaž vztahem procházet bez porozumění a ze vztahu odcházet kvůli nedorozumění.“
„Kde je konec, neboj se začít znovu. Alespoň budeš mít šanci vybudovat to lépe.“
„Z dlouhodobého hlediska nezáleží tolik na tom, kdo Tě srazil k zemi, ale na tom, kdo Ti pomohl vstát.“
„Přestaň stále skákat do ohně pro člověka, který se pak z bezpečí bude dívat, jak hoříš.“
„Měj v každém okamžiku na mysli, že vesmír nikdy není proti Tobě, ale vždycky s Tebou.“

PETR CASANOVA

 

Inspirace pro vánoční dárek :-)

Dárkový poukaz :-)

S láskou Hanka