Andělé vzkazují, že motto pro tento měsíc zní: OTEVŘÍT SE ÚSPĚCHU A ZMĚNÁM, ZHMNOTNĚNÍ NAŠICH SNŮ, PŘIJMOUT OSTATNÍ.

Andělé nám vzkazují, že bychom se měli v červenci zaměřit na to, jaká cesta je pro nás cestou harmonie, radosti a lásky. Budeme konat v tomto měsíci velmi zásadní rozhodnutí, které vždy povedou dvěma směry. Na nás pak záleží, jaký směr si zvolíme.

Jedním z těchto směrů bude cesta zpět, nebo cesta, po které kráčíme příliš dlouho. To znamená zdržet se na místě, ještě čekat, ale v podstatě už nic moc nezískat a spíše se zastavit.

Nebo jít dál, tvořit a prožívat nové skutečnosti a to tak, abychom byli sami sebou a tvořili cesty nové, které budou podle našich představ a přání. Je čas zbavit se minulosti, starých návyků, strachů, možná i určitých lidí, abychom se posunuli dál.
Je na čase více se otevřít světu, brát dané okolnosti jako výzvy a přijímat nové směry, možnosti, ale i přátele, kolegy, sousedy…

Tato volba nové cesty má být zásadní především v tom, že se zbavíme starého těžkého potrhaného, rozpadajícího se kabátu, nadechneme se a konečně vezmeme život do vlastních rukou. Otevřeme své srdce i náruč novým zkušenostem, prožitkům a bytostem.

Směle do toho:-) "Nemám čas opakovat staré chyby. Je čas dělat ty nové."

 

Přeji Vám v červenci nový nádech, novou energii, nové zkušenosti, nové naděje, plány a nápady.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden: „PŘIHLAS SE KE SVÝM DOVEDNOSTEM“

S tím, jak se probouzí tvá duše, probírá se i tvůj kreativní duch. Najednou tě umělec v sobě potřebuje – dokonce se vyžaduje – vyjádření. Neschovávej se před tím. A nepřijímej lež, že nejsi umělec. Jakožto božské bytosti jsme my všichni přirozenými tvůrci, naším dílem je náš život.
Posláním tvé duše je pozorovat a interpretovat každý aspekt tvé existence jako umělecké dílo.
Ponaučení tvé duše – Dej své duši hlas a spoj se s onou delikátní, barvitou, múzickou, smyslovou, experimentální, plně angažovanou a uměleckou stránkou tvého života.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka