Andělé vzkazují, že motto pro tento měsíc zní: ŠŤASTNÁ ZMĚNA – UZAVŘENÍ KRUHU, BÁJEČNÉ ŘEŠENÍ, NOVÝ ZAČÁTEK.

No, co k tomuto dodat. V srpnu nezáleží tolik na tom, o jaké oblasti se jedná, jelikož to ve většině případů budou celkové proměny, doslova, ukončení – uzavření kruhu a počátek kruhu nového. A tam se obvykle v souvislostech propojí všechny oblasti. Otevření nového kruhu je v podstatě nastoupení nové fáze nebo etapy v životě. To znamená, že toho většina bude úplně jinak, než dosud.

Tam, kde jsme velmi dlouho ladili svým rozhodováním co dál, nebo delší dobu po něčem toužíme a něco si přejeme, se začne k nám přibližovat.

Tam, kde jsme si nevěděli rady – pokud to ovšem s důvěrou propustíme a necháme plynout – se objeví cesty, jak se rozhodnout, jak jít dál. Buď to bude ve formě nových lidí, nebo nových situací, nebo také nových intuitivních vnuknutí.

Máme se těšit jednoduše na to, že startujeme zcela nový směr a etapu. Řešení se objeví tehdy, kdy ho nečekáme a takovým způsobem, jaký by nás ani ve snu nenapadl.

Andělé nám vzkazují, že se nemusíme bát, že jsou stále po našem boku. A tento rok má být výrazně proměnný a startovní. Mnozí z Vás se tomuto divili a diví, jelikož se věci spíše děly v našem podání proti nám, ale rok ještě neskončil a srpen je startovní měsíc pro většinu z nás. Nenechte se zmást, když se to posune na podzimní a zimní období. Jde o to, že ne každý je ve stejné fázi pochopení a vývoje duše.
Také záleží na tom, kolik důvěry necháme sobě i vesmíru, aby se věci děly, tak jak mají a nakolik jim dovolíme volně plynout.

Jak říkávám: "Tam, kde víš řešení, řeš, tam kde nevíš, počkej a nech to plynout." Ono se vždy něco stane, co tě odrazí.

 

Přeji Vám měsíc probuzení Vaší svobodné, láskyplné a radostné duše.

 

Pro tento měsíc tentokráte připojuji naléhavý vzkaz Tvých andělů strážných TOBĚ:

TOBĚ - od tvých andělů strážných :-)

 

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka