Andělé vzkazují, že motto pro prosinec zní: VNITŘNÍ SÍLA, ODPOUTÁNÍ SE, INTUICE A VHLED.

Andělé nám vzkazují, že máme v sobě velkou odvahu a laskavost. Svou sílu si zřejmě dostatečně neuvědomujeme, proto stále určité věci stále odkládáme a prokrastinujeme. Zdržujeme se s lidmi a v místě, kde už nám delší dobu není dobře, a drží nás tam strach.

Můžeme své anděly strážné a archanděla Michaela požádat o pomoc odstraněním těchto strachů a pochybností, abychom konečně mohli dlouho odkládaná rozhodnutí uskutečnit. Tím získáme vnitřní svobodu a zcela propustíme veškerá omezení, přesvědčení a programy, které nám nedovolují přijmout novou lásku, práci, své schopnosti a změny.

Je ten nejlepší čas nechat odejít všechno zlé a přijmout nové cesty a vedení.

Určitě vnímáte hlas srdce, který říká, že jste v bezpečí a je to tak správně, ale strachy vycházející z ega v tom brání. Srdce je správné vedení.
Neboj se přijímat i to, co tě nyní potkává, přestože to není nic příjemného, to je součástí cesty. I zklamání, bolest a nesprávné rozhodnutí jsou nedílnou součástí vývoje duše. Nic se neděje bet důvodu.
A naopak, když se ti zdá, že není východisko – vždy se něco stane.

Když se zaměříš na možnosti, překážky se ti postupně začnou vyhýbat. Důvěřuj hlasu svého srdce, to ti nikdy neukáže špatný směr, ale ego a strachy tě vždy zavedou do bludných kruhů.

 

Přeji Vám prosinec láskyplný, požehnaný a osvobozující.

 

Poslání a ponaučení duše pro prosinec:

„PŘIJMI VĚCI, JAKÉ JSOU“

Posláním tvé duše je reagovat realisticky a střízlivě na to, co ti život přináší, a nebrat nic osobně – dobré, ani spatné. Namísto toho se zaměř na to, co chceš za všech okolností vytvořit.

Ponaučení tvé duše: Potlač všechny negativní emocionální reakce a zůstaň ve spojení s tvým Vyšším já a Božským duchem – ti tě povedou. Když se ti to povede, dokážeš s grácií nasměrovat každou situaci tak, abys z ní měl/a užitek ty i všichni, jichž se týká.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Můžete také věnovat jako vánoční dárek formou DÁRKOVÉHO POUKAZU :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.