Andělské poselství měsíce únor: OTEVŘI SVÉ SRDCE, SMLOUVY, SVOBODA, NOVÉ CESTY A PŘÍLEŽITOSTI.

Andělé nám vzkazují, abychom se věnovali v únoru novým cestám, možnostem, příležitostem a osvobodili se od všeho, co už pro nás není radostné, láskyplné a naplňující nebo nám znemožňuje jít dál.
Máme se posunout dál, ale někdy nám v tom brání staré smlouvy, dohody, předsevzetí, přesvědčení, nebo jen bereme ohled na někoho jiného, a tak jsme stále na místě.
Ano, může být v pořádku na někoho brát ohled, ale ne na úkor sebe sama. Někdy je totiž potřeba uvolnit místo jak pro sebe, tak pro toho, na koho právě v takovém případě bereme ohled.

Jsme-li někde, kde už necítíme radost, smysl života, ale snažíme se to přesto zvládnout a udržet, zůstáváme dál na místě.
Nevšímáme si, že ani pro toho druhého už to není nijak přínosné a z hlubšího duchovního hlediska potřebují zpravidla obě strany svobodu, aby se každá z nich mohla vydat novým směrem a rozvíjet se. 

V únoru nás čekají tedy nové zkoušky, nové šance a výzvy, můžeme poznat nové lidi, najít si novou práci, nebo cokoli změnit. Při tom všem je podstatná a velmi důležitá jedna věc – rozhodovat se pouze srdcem.
Měsíc je taktéž vhodný pro rozvodová řízení, ukončení pracovní smlouvy, a rozvázání všech ujednání, která již nejsou naplňující a harmonická. Dokud je totiž neukončíme, nemůžeme tvořit nové cesty.
Pokud se budeme tyto kroky snažit obejít a začít nové cesty se starými energiemi, pak musíme počítat s tím, že se i tyto nové cesty starými energiemi provážou a „nakazí“.

Je správný čas jít dál, otevřít se novým možnostem, jít za svou pravdou a hlasem srdce a tím dát sobě i těm ostatním svobodu a naději pro nový směr.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Doporučení duše pro únor, na čem pracovat - ODHODLÁNÍ:
„ROZHODNUTÍ UČINĚNO, MYSL SOUSTŘEDĚNA.“

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Co je tvým cílem? Co tě motivuje?
2) Máš na cestě za svým cílem nějaké překážky? Pokud ano, jak je překonáš?
3) Jaké jsou tvé silné stránky, vlohy a schopnosti, díky nimž dosáhneš úspěchu?

„DOSAHUJI JAKÉHOKOLIV CÍLE, NA KTERÝ SOUSTŘEDÍM SVOU MYSL. CHOVÁM PLNOU DŮVĚRU V SEBE SAMA.“

Náladové karty od Andrey Harm

  

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.