Andělské poselství měsíce březen: OBNOVENÍ SMĚRU, UČITEL, SAMOTA, ODPUŠTĚNÍ.

Andělé nám vzkazují, že bychom měli měsíc březen věnovat obnovení, které vychází z pochopení a odpuštění. Zřejmě nás doženou staré vzorce a skutečnosti, ve kterých jsme se nepoučili a setrvali nadále. Možná v tom měl prsty někdo konkrétní, kdo nás opět přesvědčil o tom, že se něco změní, nebo to bylo nějaké naše vnitřní přesvědčení a strach.

Možná jsme chtěli odejít z nezdravého vztahu, ale partner a naše bolest a strach z rozchodu nás drželi na místě s nadějí, že se něco změní. Tím jsme si na chvíli ulevili, ale zároveň jsme pochopili, že to nebyl až tak správný krok.

Možná jsme chtěli dát výpověď v práci, ale někdo nebo něco nás přesvědčilo, abychom s tím počkali. Bohužel nás znovu dožene stejné volání srdce, abychom odložili pochybnosti a obavy a tento krok konečně udělali.

Jednoduše řečeno, všechno, pro co jsme se rozhodli pod tlakem nějaké osoby nebo vlastních strachů a nedůvěry v sebe sama, nás donutí k tomu, abychom to přehodnotili a našli novou naději, udělali nová rozhodnutí a konečně se posunuli z místa.
Pokud toto neuděláme, bude nás to dohánět tak dlouho, dokud se nepoučíme, a něco s tím neuděláme. Nebude to jen tak, nabere to grády a bude to mnohem náročnější.

Pokud se ale rozhodneme konečně hlas srdce poslechnout, začnou se nám otevírat možnosti a budeme potkávat pomocníky, díky kterým budeme moci rozkvést a všechny tyto staré cesty a energie propustit a nechat jednou provždy odejít. Možná budeme muset být chvíli sami se sebou, abychom nalezli toho nejcennějšího rádce – sami sebe.

Cesty jsou různé, příležitosti jen nevidíme a Boží cesty jsou nevyzpytatelné. To vše máme k dispozici, včetně sebe sama.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Doporučení duše pro březen, na čem pracovat - NADĚJE:
„ZKUSME TO...“

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Co tě naplňuje nadějí?
2) Co očekáváš, že přinese budoucnost? Co si slibuješ od příštích pěti nebo deseti let?
3) Jaké kroky musíš učinit, abys toho dosáhl/a? Poznamenej si je.

„HLEDÍM DO BUDOUCNA S OPTIMISMEM. VĚŘÍM, ŽE VŠECHNO JE A BUDE DOBRÉ, ZKRÁTKA TAK, JAK MÁ BÝT.“

Náladové karty od Andrey Harm

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.