Andělské poselství měsíce duben: VZDĚLÁVÁNÍ, RŮST, POHYB UDÁLOSTÍ, RADOSTNÉ ZAČÁTKY.

Naši andělé nám vzkazují, že měsíc duben bude měsíc živý a proudivý, budeme vedeni k dalším krokům a rozhodnutím. Duben je příznivým měsícem pro zahájení nebo absolvování kurzů, seminářů, vzdělávacích programů, nebo to může být měsíc, kdy se rozhodneme pro nějakou školu, směr, nebo příležitosti, které nás budou rozvíjet. Stejně tak to může být období úspěšných zkoušek a to nejen vzdělávacích, ale může jít taktéž o „školu života“ nebo důležitých životních lekcí.

Duben ohlašuje rychlost, možná budeme nuceni činit rychlá rozhodnutí a podniknout určité kroky, na které sice nebudeme přímo připraveni, ale budeme do nich doslova vtaženi. Bude to ve stejném principu, jako být hozeni do vody, abychom se naučili plavat, když to ještě neumíme.

Je to také měsíc vhodný pro plánování rodičovství, sňatků, zasnoubení, založení firmy, či ujednání nových obchodních, profesních či osobních partnerství, smluv a dohod. Tyto energie do těchto oblastí vnášejí silné naděje pro úspěšné dlouhodobé plány. Ač to vše zní jako pohádka, pak vězte, že to nebude těžké období, ale bude náročné, nebude snadné, ale bude hodnotné. Jak najdete níže – důležité je, jak se k tomu postavíme.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Doporučení duše pro duben, na čem pracovat - OBAVY:
„ANI NA TO NECHCI MYSLET.“

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Jakého člověka či situace se obáváš?
2) Jsi spíše pesimista nebo optimista? Jak běžně přistupuješ k různým situacím?
3) Jak bys pro své dobro mohl/a k těmto situacím přistoupit jinak?

„OBAVY, KTERÉ SE VE MNĚ RODÍ, BERU JAKO VÝZVY K ZODPOVĚDNOSTI, OPTIMISMU A OSOBNÍMU RŮSTU.“
A já ještě dodávám: „Z 90 procent není důležité, co se ti děje, ale jak k tomu přistupuješ.“

Náladové karty od Andrey Harm

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.