Andělské poselství měsíce květen: STABILITA, NADĚJĚ, SEBEVĚDOMÍ, LÁSKA, DOPIS.

Andělé nám vzkazují, že v květnu bychom měli pomalu, ale jistě přicházet k uvolnění a stabilitě daných okolností. Poslední období bylo spíše obdobím zmatku, chaosu a obav. V květnu bychom měli začít pociťovat větší klid a jistotu.

Je ovšem zapotřebí, abychom si také uvědomili, co nás vyvádělo z rovnováhy a jakou rovnováhu v čem náš život obsahuje. Je potřeba vyvážit všechny oblasti, činnosti, emoce, tak abychom nalezli takzvaný zlatý střed. Budeme-li ve středu svého srdce, lépe najdeme střed svého života.

Mnozí z nás jsou velmi silní a bojovní a stále často slýcháme nebo říkáme, že budeme bojovat, nebo musíme bojovat, nebo že je to a to těžké a je to boj. Toto jsou přesně ta klíčová slova, v jejichž energii se nese energie těžkostí a neustálého boje. Dokud budeme bojovat, budeme vytvářet bojovné situace. Boj vyvolává boj. Když stále s něčím nesouhlasíme, nebo něco nepřijímáme, bojujeme s tím. Je na čase boj proměnit za lásku a důvěru.
Není potřeba bojovat, ani se snažit vše chápat, stačí to jen přijmout a ono nás to přestane poutat. Jakmile toto pochopíme a učiníme, přijde uvolnění.

Jakmile se uvolníme, otevřeme srdce naději a lásce, začne k nám láska proudit. Právě tento měsíc je pro nás měsícem lásky, tak je to vlastně ideální doba pro přivolávání lásky. A čím? Bojem, nebo vírou, nadějí, láskou a odevzdáním? A navíc, jakou energii lásky přitáhneme v boji nebo ve víře a naději? Já jsem se rozhodla pro víru, naději a lásku.
A TY?

Andělé nám také vzkazují, že můžeme očekávat důležitý dopis nebo zprávu. Měsíc přeje lásce všech podob, včetně té partnerské.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Doporučení duše pro květen, na čem pracovat - UVOLNĚNÍ:
„UŽ ŽÁDNÉ NAPĚTÍ, ŽÁDNÉ TLAKY.“

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Jaké to má výhody, když se dokážeš uvolnit?
2) Co ti pomáhá uvolnit se?
3) Kdyby sis mohl/a zvolit místo podle tvých představ, kde by sis přál/a být?

„JSEM KLIDNÝ/Á A UVOLNĚNÝ/Á. CÍTÍM KLID A MÍR.“

Náladové karty od Andrey Harm

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.