Andělské poselství měsíce červen: INTUICE A VHLED, SPRAVEDLNOST, SOUD, POSTOJ.

Andělé nám vzkazují, že je měsíc červen pro nás jakýmsi obdobím různých vhledů, uvědomění, pochopení a možností, jak v sobě rozpoznat jednání dle vedení srdce nebo pokušení ega. Ego jsou strachy, vyvolávající sebekontrolu a pýchu. Ego je tvořeno strachy a sídlí v oblasti slinivky, proto je dobré dbát i o své zdraví, především v oblasti spodních orgánů a hladiny cukru v těle.

Červen je velmi zásadní a důležitý měsíc pro náš další jak duchovní růst, tak budoucí směr. To znamená, že se v nás budou objevovat obě části našeho vnitřního JÁ – to, které vychází ze srdce, a to, které vychází z ega.

Je velmi důležité věnovat vědomou pozornost našim emocím a pocitům, abychom lépe rozpoznali, kdy emoce překrývá intuici, a kdy se necháváme ovládat emocemi nebo strachem a obavami.

Dále se mohou objevit situace a skutečnosti v oblasti soudních a úředních záležitostí. Toto období je příslibem spíše kladných výsledků a očekávání.
Vše, co prožijeme v červnu, může mít ozvěnu nebo dokončení v období srpna.

Pokud zvažujete změnu práce, nebo počátek nového profesního či obchodního směru, zřejmě bude rozumnější počkat, až se všechny souvislosti a okolnosti sladí. Červen se neprojevuje jako vhodný měsíc pro tuto oblast v konání. Je tedy možné se na to připravit, naladit, konat pouze v případě, že bude vše jasné. Pokud nejsou věci sladěné nebo jasné, je lepší počkat na příznivější období a energie.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Doporučení duše pro červen, na čem pracovat:
„JSEM V POHODĚ X PASIVNĚ AGRESIVNÍ.“

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Jak toto tvoje chování ovlivňuje tebe a tvoje vztahy? Co je jeho spouštěčem? Jaké jsou jeho projevy?
2) Co bys rád/a řekl/a a co ti v tom brání? Jak bys celou situaci mohl/a změnit svým chováním?
3) Jaké nejlepší možnosti se ti nabízejí?

„MÁM PRÁVO NA VLASTNÍ MYŠLENKY A POCITY A DOKÁŽU JE VYJÁDŘIT OSTATNÍM. PŘEBÍRÁM ODPOVĚDNOST ZA SVÉ CITY.“

Náladové karty od Andrey Harm

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.