Andělské poselství měsíce srpen: UZNÁNÍ, UZDRAVENÍ nebo NEMOC, SEBELÍTOST, BEZNADĚJ?

Andělé nám vzkazují, že v srpnu můžeme v určitých chvílích propadnout beznaději a lítosti, jindy zase můžeme prožívat pocit maximálního štěstí.
Srpen se nám tak trochu projevuje jako SCHIZOFRENICKÝ.

Je to proto, že vrcholí již delší dobu probíhající celkové očištění, jak Matky Země, přírody, našich myslí, tak i našich těl. Jsme téměř na konci transformace, kdy se probouzíme ve věku Vodnáře. Dokončujeme staré zbytky toho, co jsme nezvládli a nyní jsme v období, kde se setkáváme s různými chorobami a nepříjemnými projevy svého těla. Někteří tyto projevy už delší dobu řeší a prožívají.

Vždy a u všeho záleží jen na jedné věci – na přístupu. Každá nepříjemná a bolestná záležitost nás něco učí a projevy těla jsou odrazem psychiky a zprávou naší duše.

Kdo bere nemoc a tyto projevy jako dar – zprávu, jak něco pochopit, změnit a uzdravit, se dočistí a uzdraví.
Kdo je bude brát jako nespravedlnost, nefér hru osudu, smůlu a propadne tomu, se neuzdraví a bude na tom pracovat pravděpodobně ještě v dalším novém životě.

Každý projev nám něco říká. Nebudu dlouze vypisovat smysl a význam, stačí jen pár vhledů k pochopení řeči našeho těla. Vždy se dají najít i hlubší informace, stačí se tak rozhodnout. Pak budete dovedeni k potřeným širším informacím:

Křivdy, bolesti z ublížení, pocit a nedostatek lásky – nádory, záněty.
Pohyb, svaly, kosti, klouby – strach ze změny, neschopnost něco změnit, posunout se dál, nerozvíjet se atd. Chybějící zázemí a pocit bezpečí.
Nohy – pohyb vpřed, strnulost, tvrdohlavost, nechci…, kolena – ego a strach…
Ruce – nemít svůj život ve svých rukou.
Paže, lopatky, ramena, plíce - mít příliš mnoho odpovědnosti za sebe i za druhé, stále za někoho něco řešit, nebýt sama sebou…
Krk – krční páteř, štítná žláza – nebýt sama sebou, stále se držet zajetých pravidel a zásad rodu, rodiny, společnosti, být tím, kým mě chtějí mít, chaos mezi iluzí a pravdou, nevyjadřovat, co cítím, potřebuji… Dovolit jiným, aby řídili můj život. Pocit nedostatečné lásky.
Slinivka – cukr v těle – chybějící láska, stres, trápení, žal…
Bříško, spodní orgány, spodní páteř – přijmout sebe sama jako muže nebo ženu, vztahy, neodpuštění, špatné trávení situací a života, neochota něco propustit, odpustit, očistit, strachy, chybějící radost ze života, sexualita, přijímání toho, co je.
Uši – nepřijímání.
Hlava – příliš moc myšlenek, strach, věčná kontrola a sebekontrola, nechávat rozhodovat strachy a obavy nad hlasem srdce, potřeba ochrany.
Oči – nechci to vidět a přijmout.
Uši – nechci to slyšet, naslouchat, necítím se naslouchán…
Problém s pokožkou – nelíbím se sobě, nepřijímám se, nenávidím se, nikdo mě nemá rád, nikomu se nelíbím, nechci své tělo, nesnáším ho, jsem ošklivý…

Je to jen hlavní výtah toho, co je naprosto běžné v dnešní době.
Ke všemu jednoznačně doporučuji probudit sebelásku, jako první a jediný prvotní klíč k veškerému uzdravení: Sebeláska 

Doporučuji doplnit o energetická centra – čakry – které nám umožní širší vhled a pochopení: Čakrový systém a jeho charakteristika

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Doporučení duše pro srpen, na čem pracovat - HYPOCHONDR:
„JSEM NA TOM ÚPLNĚ NEJHŮŘ.“

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Kolik máš nemocí? Jaký nejvážnější stav nachlazení nebo chřipky ti ulpěl v paměti?
2) Podle čeho především poznáš hypochondra? Jak tě tyto vlastnosti ovlivňují?
3) Co je nejlepším lékem? Kdo by ho měl podávat?

„JE MI TAK DOBŘE NEBO ŠPATNĚ, JAK CHCI JÁ. JÁ A MÉ NEMOCI JSME NEJLEPŠÍ. NEBO: JSEM ZDRAVÝ/Á A MILUJI SE TAKOVÝ/Á JAKÝ/ JSEM. TVOJE VOLBA.“

Náladové karty od Andrey Harm

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.