Tento rok bude celý probíhat ve znamení rovnováhy, sdílení, rodiny, vyléčení a nových projektů.

V první polovině roku se mnohým lidem začne radikálně měnit život. Tento rok je ovšem pro tyto změny velmi pozitivní a tak bude přinášet pozitivní změny. Dalo by se také říci, že bude rokem splněných přání.
To, že byl loňských rok za posledních několik tím nejhorším, má svůj důvod. Je to právě proto, aby tento nový rok, rok 2014 mohl začít v symbolu znovuzrození.
První polovina roku se bude zdát těžší než ta druhá, což je právě proto, že se vše ukončuje, léčí a z tohoto se zrodí nové. Znamená to, že mnoho lidí, není-li ve správném povolání, či vztahu, ukončí tuto etapu, aby mohla začít nová. Může se zdát, že přichází jakási "stagnace", ale to je jen dojem, právě to je období smrti a znovuzrození.


Pokud jsou vztahy pevné a ty správné, může sice přijít odloučení, ale je to jen na určitou chvíli, aby se energie vyčistily. Jak já říkávám v takové chvíli: "Nechávám to plynout, máme-li být spolu, budeme a nemáme-li být spolu, přijde ten správný člověk pro mě."
Máme-li změnit povolání, přijdou situace, abychom změnit práci mohli, a máme-li zůstat, přijde v té stávající nová energie - zlepšení, povýšení, změna platu…

 

Změny a vibrace pocítíte nejvíce v období jara.
Věnujte se také svým zvířecím přátelům. Potřebují péči a lásku a dokážou nám dodávat velmi pozitivní energii. Zvířata nás mohou mnohému naučit. Žijí podle svých instinktů. I my bychom měli. Tito pomocníci navíc mají dar nám pomáhat - léčí nás a dodávají energii. Buďme vděčni za jejich lásku a přízeň. Je totiž bezpodmínečná a skutečná.

Ve druhé půli roku už bude mnoho lidí přesně tam, kde si přejí být. Věnujte pozornost především svým emocím a přáním, protože tento rok se Vám budou Vaše přání plnit. Dejte si proto pozor na to, jak svá přání formulujete, vesmír totiž umí pracovat doslova. Tento rok také věnujte zvýšenou pozornost svým přátelům, rodině, všem, na kterých Vám záleží.
Vztahy se budou upevňovat a ty rozbité a bolavé je možné v tomto roce vyléčit a dát do pořádku.
Vybírejte si své okolí, věnujte se lidem, se kterými je Vám dobře. Ti nesprávní lidé pro každého z Vás automaticky ustoupí z Vašich životů. Tento rok je tedy příznivý i pro lásku, rodinu, založení rodiny, svatby a těhotenství, či porodů, kdy je vhodnější spíše druhá polovina roku.

Naučte se více milovat samu sebe, prožívejte radost, bavte se a nechte probouzet svá přání. Zbavujte se svých závislostí, dbejte na fyzické zdraví a pokuste se vyhýbat chemikáliím. Letos bude nejcitlivější oblastí fyzického těla zažívání. Starejte se o svou stravu a zažívání, a pokud se chcete zkusit zbavit svých závislostí, máte na to to nejlepší období pro silnou vůli. Více meditujte o svém životě a o sobě. Buďte občas jen sami se sebou a rozjímejte. Dovolte svým myšlenkám, aby přinášely nové nápady a svému srdci, aby prožívalo radost.

Dařit se Vám také bude v oblasti aktivit a podnikání. Je šance začít nové projekty, změnit zaměstnání a zaměřit se na výdělek financí. Je jen na Vás, jak si s touto oblastí poradíte. Ve vesmíru jsou finance pro pozemský život nachystané, ale zda si o ně řekneme a něco uděláme pro to, aby k nám přišly, to už je na každém z nás.
Pokud přemýšlíte o nějakých projektech, změně povolání a cítíte, že byste rádi něco vybudovali, změnili, či dokázali, pusťte se do toho. Je období pro nové projekty, napsání knih, předávání zkušeností jiným. Je období pro nové, učte se a rozvíjejte svůj talent, každý ho máte. Někdy je jen potřeba ho také najít. Pusťte se směle do svých plánů a uskutečňujte.

Strach a obavy z nejistoty tentokrát nemají své místo, takže je nenechte vyhrát. Strach je nejsilnější ničitel všeho dobrého a pozitivního. Nedovolte mu Vás ovládat. Vy buďte pánem této energie.
Přitahujte do svého života lidi, situace a věci, které máte rádi. Obklopujte se těmi a tím, koho a co milujete. Člověk/peníze? Co je cennější? Ani jedno! Oboje musí být v rovnováze, nic není nedůležité nebo důležité, oboje je zapotřebí stejně. Pouze rovnováha nastolí klid v duši a harmonii v nás a kolem nás. A tak to platí na všechno. Buďte vděční za tmu, protože bez ní nelze poznat hodnotu světla. Buďte vděční i za to, co bolí a je nepříjemné, protože zde je zárodek toho nejlepšího, jen to není možné hned vidět.

Věnujte tedy tento rok pozornost sobě, svému životu a všemu, na čem Vám opravdu záleží.
Nyní je nejlepší období pro nové začátky. Nyní je období pro nové projekty, pro hojnost.
Je vhodné období pro lásku a přírůstky do rodiny.

Berte tento rok jako konec a začátek. Smrt a znovuzrození. Milujte sebe a vraťte se ke svým snům a přáním. Věřte, že vesmír vždy ví, co dělá, Vy buďte architekty, kteří mu ukazují projekty, aby mohl pracovat, zhmotňovat a vést Vás k naplnění Vašich snů a přání.

 

Ze srdce Vám přeji mnoho lásky, radosti, nových začátků a hojnost všeho, po čem toužíte.

Hanka Takácsová Kubátová