Přímé poselství andělů tobě: CHAOS, ZMATEK, NOVÉ MOŽNOSTI A CESTY.

Chaos a zmatek, který v posledních dnech pociťuješ nebo pocítíš, jsou v pořádku. Požádej si o odpovědi a budou ti dány, ale tehdy, kdy je pro ně správný čas a kdy to nečekáš. Zatím měj víru a věnuj se tomu, co je ti jasné. Každá mlha se rozplyne. Odpovědi a případné rady, či pomoc se včas objeví.

Důvěřuj své vnitřní intuici, je to naše vedení, skrze které ti ukazujeme cestu i směr. Nedovol strachu, aby tvou intuici zamlžil a zakryl, stejně jako emoce. Strach vyvolává domněnky a to, čeho se obáváš, také přitahuješ do své reality, proto se nauč věřit, že všechno je tak jak má být a dobře dopadne.

To, proč se ocitáš v takové situaci je proto, že stojíš před nějakými změnami a novými začátky. Neboj se, jde o nové možnosti, inspiraci a není dobré něco uspěchat nebo to ovlivnit nezdravými domněnkami. Přijmi tyto začátky s vírou a ber je jako výzvu. Pokud se zdržíš a neuposlechneš svého vedení, povedeme tě tak dlouho, dokud neprocitneš.

 

Kéž tě andělé provázejí.
Tato poselství tvořím z Tarotu andělů strážných od Doreen Virtue.

 

Naše tělo a zdraví v tomto týdnu:

Pohlavní, čistící, vylučovací, orgány, močové cesty a trávicí ústrojí a zažívání – 2. a 3. čakra.
Pozornost věnujeme spodním orgánům, dodržujeme pitný režim a dobře se věnujeme svému tělu během stravování. To znamená jíst vědomě, věnovat se v tu chvíli pouze tomu, že jíme, jíst pravidelně a s úctou. Tato oblast má na starost vztahy, odpuštění, křivdy (drží se pak v zánětech a nádorech). Patří sem také reprodukční orgány, sexualita a vztahy k sobě samým. Je důležité velmi dobře pečovat o tyto orgány, zejména v zimním období. Jakákoliv forma stresu se ukládá právě v těchto oblastech.
Barva druhé čakry je oranžová a přechází do třetí žluté zářivé čakry Solaru.

 

Modlitby pro tento týden:

„Milovaný archanděli Michaeli, děkuji ti, že mi ukazuješ cestu, kdykoli se ztratím nebo uvíznu na pochybách. Tvá síla, láska, víra a vedení mi pomáhá ve změnách a posiluje mou sílu a víru. Děkuji ti, že na mě dohlížíš, proto zvládnu každou cestu, kterou musím projít.“

 

S láskou Hanka

Osobní výklad karet, kompletní rozbor vztahů, terapie SRT, očištění duší i domů atd. ZDE :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail NAPIŠTE MI ZDE:-)