Tento týden – obchodní a profesionální cesta, vzdělávání, obchody, smlouvy, partnerství, nové směry a začátky v tomto směru.

Uplynulé týdny byly těžké, nijaké a náročné. Konečně se energie odlehčují a začínají zase nabírat nový nádech. Je naprosto ideální období pro zvažování a přezkoumání a přehodnocování toho, čím jsme prošli a procházíme.

Tento týden se energie soustředí především na oblast vlastního rozvoje na cestě profesionální a na cestě za tím, čemu bychom se měli věnovat, aby naše konání mělo smysl. Jde tentokrát spíše o cesty, které se týkají našeho poslání. Měli bychom se zaměřit na to, co nás baví a co bychom dělali s láskou tak, aby to prospívalo nám samotným, ale i ostatním.

Nejde jen o práci, jde o to, nalézat cesty k vnitřnímu naplnění. Životní poslání je jakákoli činnost, která nám přináší hojnost na všech úrovních, kterou činíme s láskou, ale také má význam a prospěch pro všechny ostatní. Je úplně jedno, co to bude, protože každý jsme jiní a celkově všichni potřebujeme vše. A když dá každý svůj díl, naplníme to.

Už z toho lze vnímat úkol, který nám to přináší a to je spolupráce. Umět se vzájemně si naslouchat, vzájemně si předávat služby a pomoc, vzájemně si utvářet možnosti, abychom naplnili své životní poslání.

V tomto týdnu je vhodný čas k uzavření nových obchodů, obchodních partnerství, stejně tak k rozhodnutím a krokům ve změně práce.
Je to týden, kdy nás energie podpoří ve vzájemných dohodách a smlouvách tak, abychom si vzájemně vyhověli pro dané účely.

Vše, co bude založeno na nezdravých energiích, se také v této notě vůči nám obrátí. Proto je důležité zůstat otevřený, upřímný a férový, protože to se nám také v dobrém vrátí.

Je na každém, jak si toto poselství převezme, dle svého nastavení. Je také vhodný čas na žádosti o úvěry, které by Vám mohly pomoci v rozvoji a tvořivosti.

 

Přeji Vám úspěšný a inspirující týden, ve kterém poznáte ty správné lidi pro své nápady a projekty.

 

Poselství pro tento týden:
„Přezkoumej své plány, jde o víc, než se původně zdálo.“
„Přijmi uznání za svou práci, a důvěřuj si.“
„Čeká Tě slibně se rozvíjející podnikání, příslib nových možností a hojnosti.“
„Vše, co tě vyděsí, je iluze, všechno má svou cestu a smysl a to, čeho se polekáš, je pouhá obava, vedená egem, tedy iluzí, ne však skutečným faktem.“
„Přijímej a očekávej zlepšení daných událostí. I nepříjemné cesty jsou důležitou informaci pro Tvé uvědomění a ochranu.“
DOREEN VIRTUE

 

Akce pro Vás: Výklad a očištění pro rok 2018 zde :-)
Tip na vánoční dárek: Vánoční poukaz zde :-)

 

S láskou Hanka