Tento týden – pocit zaseknutí, uvědomění a nalezení nových možností, spolupráce, pomocník, uznání a přijetí ostatních.

Počátkem týdne se Vám může zdát, že cesta, po které jste se vydali, se neprojevila jako ta správná. Zkuste se nyní vydat jiným směrem, bude Vám mnohem lépe. Vyhýbejte se lidem, kteří Vám berou energii, vnášejí Vám do života chaos a drama, nebo znevažují Vás, či Vaši práci.

Zamyslete se a rozjímejte, co dál. Vycházejte z toho, co všechno jste již dosáhli, abyste znovu nabyli víru ve své schopnosti a možnosti. Buďte sami sebou a nedovolte, aby Vás kdokoli a cokoli vyvedlo z rovnováhy. Stejně dovolte ostatním, aby byli sami sebou. Při rozmýšlení se nad minulostí a budoucností, můžete pro současné období naleznout ty správné odpovědi.

V tomto týdnu začnete vnímat, jak plyne čas, a můžete mít dojem, že nic nestíháte. Požádejte své strážné anděly o pomoc a jasné odpovědi a uvědomění. Zjistíte, že Vám do cesty vstupuje člověk, nebo lidé, kteří Vám budou nápomocni. Zjistíte, že to, co byste se mohli naučit je trpělivost, správné načasování a zorganizování si daných záležitostí.

Na druhé straně můžete zazářit a přijmout uznání, jak jste vše zvládli.  Také poskytněte uznání ostatním. Týden by měl být zakončen oslavami a radostí z toho, že jste nakonec směr našli a možná zvládli více, než jste očekávali. Možná se výsledky neprojeví hned v realitě, ale v příštích týdnech zjistíte, že vše jste nakonec zvládli skutečně výtečně. Mohou se Vám otevřít i další nové možnosti a příležitosti. Nezáleží na tom, o jakou oblast jde, může jich být více, jelikož všechno se vším souvisí, nebo může o jednu konkrétní důležitou oblast, kterou nyní procházíte.

Obklopujte se lidmi, kteří Vás milují, respektují, a zároveň Vás také posouvají vpřed. A také těmi, které Vy posouváte, podporujete a milujete. Buďte ochotni přijmout jejich pomoc a rady. Přitom mějte na paměti, že Vy jste hlavním hrdinou svého života, který o všem rozhoduje, ale zároveň buďte otevření novým podnětům, jestliže cítíte soulad s Vaším srdcem.

 

Přeji Vám týden nových podnětů, úspěchů a radostných nových příležitostí.

 

Poselství pro tento týden:
„Každá cesta je ta správná. Pokud se její směr prokáže jako špatný, pak i přesto měl být, aby přinesl uvědomění.“
„Všechno je tak, jak má být. Někdy se věci projevují jako nesprávné a negativní a to proto, že nevidím jejich hloubku. Jsou jako ledovec v oceánu. Vidíme tu část, která z vody vyčnívá, ale nedohlídneme část skrytou pod hladinou. A právě v ní je veškerý smysl a důvod. Nevnímej jen prvotní pohled, vnímej, co vše na Tebe z nitra září.“
„Skutečný přítel, který to s Tebou myslí opravdu dobře, nemusí nutně souhlasit s Tvým plánem, rozhodnutím a názorem. I když má opačný názor, podpoří Tě v tom Tvém a umožní Ti tak prožít vlastní zkušenosti.“
„Nevybírej si lidi, kteří se na Tebe sladce usmívají. Vybírej k sobě lidi, kteří Tě svýma očima pozvou do svého nitra.“
Ode mě.

 

Akce pro Vás: Výklad a očištění pro rok 2018 zde :-)
Tip na vánoční dárek: Vánoční poukaz zde :-)

 

S láskou Hanka