Tento týden – vnitřní síla, léčení myšlenek, nové nápady, pomocník.

V tomto týdnu v sobě můžete nalézt neočekávané možnosti v ohledu vnitřní síly, odvahy a důvěry. Zůstaňte odhodlaní a to i v případě, že se někomu Vaše rozhodnutí nezdá nebo nelíbí, je to Vaše rozhodnutí. Každý se dívá na pohled Vašich plánů svým pohledem a nemusí to nutně ladit s tím, o čem jste Vy sami rozhodnutí nebo přesvědčení.

 

Máte v sobě velkou odvahu a laskavost. Možná si ani neuvědomujete, jak jste silní a mocní – neexistuje problém, který byste neuměli vyřešit. Soucit, který tak štědře dáváte ostatním, byste měli dávat i sami sobě. Pokud cítíte, že chcete říci „NE“ nebo „ANO“, udělejte to a stůjte si za tím.

Také je na čase si v životě udělat pořádek, uklidit kolem sebe i v sobě, staré a nepotřebné věci vyházet nebo se jich jakkoli zbavit. Stejně tak byste se měli oprostit od lidí, kteří jen berou a myslí pouze na sebe a Vás nevnímají, ale přesto si od Vás stále jakýmkoli způsobem berou. Je čas přestat nechat se využívat. Tím berete možnost ostatním, aby vzali svůj život do vlastních rukou a odpovědnosti a vesmír zařídí, abyste to dělat nemohli. Stejně tak je čas přestat ovládat ostatní.

Možná budete požádáni o radu, nebo ji budete potřebovat sami a proto si o ni řekněte, ať už někomu známému, nebo nebesům. Také to může znamenat, že se z Vás stává člověk, který velmi efektivně a účinně umí pomáhat ostatním jako rádci a pomocníci. Pak by bylo dobré se zamyslet i nad tím, zda-li to není Vaše cesta skrze životní poslání.
Případná rada nebo pomoc může posunout i Vás na profesionální cestě, nebo Vy někomu můžete prospět radou na jeho cestě.

Je také možné, že se tento týden setkáte zásadně s někým, kdo je tvrdohlavý, umíněný, nebo jste takoví sami. Je čas ustoupit a chopit se nových rad a nápadů. Taková změna Vám velmi prospěje.

 

Přeji Vám týden plný laskavých myšlenek i lidí a jasného vnímání skrze svou intuici.

 

Požehnání pro Tebe na tento týden:
„Přeji Ti, aby Ti bylo dáno všechno, co potřebuješ. Práce pro Tvé pilné ruce, potrava pro tělo, odpovědi pro Tvého zvídavého ducha, radost a lásku pro vřelé srdce a pokoj pro Tvou hledající duši.“
„Vděčnost plodí radost – přeji Ti, abys s vděčností v srdci uchovával/a uplynulé roky svého života. Ať neustále roste Tvá láska, abys všechny kolem sebe naplňoval/a radostí.“
„Přeji Ti, abys ráno byl plný/á očekávání, v poledne plný/á síly a večer plný/á moudrosti.“
Irská přísloví z knihy „CO TI ZE SRDCE PŘEJI“

 

Akce pro Vás: Výklad a očištění pro rok 2018 zde :-)
Tip na vánoční dárek: Vánoční poukaz zde :-)

 

S láskou Hanka