Tento týden – ukončení, energie lásky a partnerství.

Odpoutat se od minulosti Vám možná připadá obtížné, ale většinou to je velmi osvobozující. Andělé Vás vybízejí k tomu, abyste odstranili ze svého života vše a všechno, co již není v láskyplných a radostných energiích. Je čas posunout se novým směrem a toto je cesta, jak jít dál. Týká se to především partnerských vztahů.

Možná už cítíte, že vztah, ve kterém se nacházíte, Vás nenaplňuje a stále čekáte na ten nejvhodnější čas, kdy to vyslovit, vše uzavřít, abyste mohli začít nový příběh.

Pokud máte nezdravý vztah, je jen na Vás, jak dlouho se v něm chcete nadále zdržovat. I když budete stále čekat, Váš čas běží.
Tento týden je ve velmi vhodných konstelacích k projevení a přiznání pravdy.

Na druhou stranu jsou mezi Vámi ti, kteří už svou lásku potkali, pak je nejvyšší čas posunout se o další krok dále, učinit nová rozhodnutí a plány do budoucna. může jít o rozhodnutí počít miminko, stěhování, sňatek a podobně.
Změňte své bolestné a negativní myšlenky do myšlenek láskyplných a radostných a zkuste se posunout dál, ať zcela novým směrem nebo se se stálým partnerem posuňte dál.

Jste- li bez partnerů, pak je zcela možné, že se v tomto týdnu setkáte s někým, u koho budete mít pocit, že už se dávno znáte, i když se vidíte poprvé. Možná právě potkáte nebo potkáváte svou pravou spřízněnou duši.

Každé budoucí období je tvořeno současnými myšlenkami a přáními, současný stav je vytvořen myšlenkami minulých dní. Podle toho, jaký postoj a myšlenky jste měli a máte v oblasti partnerství, se budou nyní Vaše skutečnosti vyvíjet. Je jen na Vás, jak se k tomu postavíte.

 

Přeji Vám láskyplný týden nových možností, osudových láskyplných setkání a nových plánů.

 

Poselství pro tento týden:
„Vztah se neustále vyvíjí. Den za dnem, týden za týdnem. Jestli chceš – tak i po celý život. Dnes je k tomu také dobrý den.“
„Věř jen tomu, co hluboko uvnitř pociťuješ jako pravdu.“
„Nemusíš svého partnera hledat, musíš být jen připraven/a, aby mohl přijít.“
„Když jsi ve vztahu s někým, kdo není Tvůj pravý partner, nejsi volný/á pro svého pravého partnera.“
„Mnozí z nás jsou raději osamělí ve vztahu, který je o ničem, než aby čekali na svého pravého partnera.“
„Vztah můžeš změnit jenom tehdy, když se změníš sám/sama.“
PIERRE FRANCKH, kniha „Pravidla pro šťastnou lásku“

 

Akce pro Vás: Výklad a očištění pro rok 2018 zde :-)

 

S láskou Hanka