Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: LÁSKA, EMOCE, VZTAHY.

V tomto týdnu panují energie lásky, citů, emocí. To znamená, že můžeme pracovat na našich partnerských vztazích.
Nezadaní mají naději, že potkají svou spřízněnou duši, ale může se to týkat i vztahu romantického, mileneckého a to i v případě, že zadaní jste. Možná potkáte někoho, kdo Vám ukáže, jak by Váš milostný život měl vypadat, někoho, kdo Vám otevře srdce a ukáže Vám, co byste si pro sebe mohli přát.

 

Pokud žijete ve vztazích disharmonických, je možné, že buď svůj vztah obnovíte, uzdravíte a oživíte, nebo díky někomu pochopíte, že ve stávajícím vztahu už není kam růst a rozvíjet se. Můžete potkat Vy nebo Váš partner někoho, kdo Vám oběma ukáže cestu. Případně to můžete být Vy, kdo někoho jiného probudíte.

Je potřeba si uvědomit, že pokud někde hluboko uvnitř víte, že Vaše spřízněná duše není vedle Vás, přesto v nějakém nenaplněném vztahu stále setrváváte, pak bráníte Vám oběma prožívat hluboký láskyplný a naplněný vztah, který si oba zasloužíte.
Nyní je ideální týdne k tomu se rozhodnout, jak dál.

Pro každou bytost existuje spřízněná duše – taková, u které máte pocit, jako byste hovořili se sebou samým. Taková, která ví, kým jste, aniž byste to museli říci. Taková, která Vás respektuje, i když s Vámi nesouhlasí. Taková, u které cítíte vzájemnou lásku, úctu a respekt a nemusíte přemýšlet o tom, jestli je to to pravé nebo ne. Prostě to víte.

Tato energie může také ohlašovat spojení se spřízněnou duší ohledně nějakého projektu, nápadu, cíle nebo plánu i v jiné oblasti, než citové.

 

Přeji Vám týden plný lásky, uvědomění a nalezení cesty ke vzájemnému sdílení, naplnění a růstu.

 

Vzkaz Pierra Franckha:
„Vztah má takovou hodnotu, jakou mu dáš.“
„Věrnost a intimita nemají žádná odstupňování. Buď jsou plně přítomny, nebo vůbec.“
„Tvůj partner patří na trůn tvého života. Jen tak můžeš bezpečně sedět na tom svém.“
„Bez odevzdání není důvěra, bez odevzdání není blízkost, bez odevzdání není sounáležitost, bez odevzdání není láska.“
„Když sám/sama sebe nemiluješ, kdo jiný by tě měl milovat?“
Kniha Pravidla pro šťastnou lásku

 

Akce pro Vás: Výklad a očištění pro rok 2018 zde :-)

 

S láskou Hanka