Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: HOJNOST, ŠŤASTNÉ PROMĚNY A ZMĚNY, JASNO.

Andělé vzkazují, že tento týden je v energiích hojnosti a radostných proměn a změn. To nemusí být nutně tak, že se přímo budou dít, může to znamenat, že se v tomto týdnu odehrají události, které tyto radostné změny nastartují.


Také bychom se v novém týdnu měli lépe orientovat, co nám nebylo jasné, nebo nám bylo skryto, se najednou projeví v pravém světle a my tomu najednou porozumíme, nebo budeme mít jednoduše jasno. Toto se týká i různých rozhodnutí, na které se můžeme zaměřit a věnovat jim pozornost.

 

Je také na čase podívat se na věci z jiného úhlu pohledu, protože budeme schopni lépe prohlédnout dané situace. Můžeme být také vedeni k přehodnocení svých plánů a původních rozhodnutí, ale vše je tak, jak má být. Případné pozastavení v určitých ohledech bude krátkodobé.

Události se nyní začínají hýbat kupředu, je potřeba více důvěřovat své intuici a proudu života.
Hojnost může přijít ve formě financí, zásadní rady, pomoci a je to vhodná doba i pro případné riskování v kariéře, podnikání, nebo profesním růstu. Je to také vhodný týden pro podepsání důležitých smluv a dohod.

 

Přeji Vám týden plný radostných proměn nápadů a rozhodnutí.

 

Vzkaz Brendy Barnaby:
„Vytoužené bohatství je skryté ve tvém nitru.“
„Vesmír a mysl tě dovedou k úspěšnému životu.“
„Ty jsi ten, kdo rozhoduje o tvém osudu. Jsi autor. Píšeš příběh. Ty držíš v ruce pero, a jaký bude konec příběhu, záleží jen na tobě.“
Kniha Tajemství za Zákonem přitažlivosti

 

Akce pro Vás: Výklad a očištění pro rok 2018 zde :-)

 

S láskou Hanka