Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: PROJEVENÍ EMOCÍ, ZMATEK A UJASNĚNÍ VHLEDU, ODPOČINEK MYSLI.

Andělé vzkazují, že je na čase, abychom následovali své srdce a naplno procítili své emoce a přiznali si je. Možná máme silnou potřebu pečovat o ostatní, že zapomínáme sami na sebe. Záblesky intuice přinášejí úžasné vhledy. Měli bychom se více zaměřit na své vlastní cesty a možnosti a nechat ty ostatní, aby se nyní i oni věnovali sami sobě.


Otázka také zní, co skrýváme sami u sebe tím, že zaměřujeme pozornost a péči k těm ostatním? Od čeho sami v sobě utíkáme k ostatním a co si nechceme přiznat? 

Jakmile zaměříme péči sami na sebe a své vlastní záležitosti, vypustíme myšlenky strachů a pochybností a necháme vše nejasné plynout, můžeme snadněji očekávat nápady k řešení. Naše mysl je příliš unavená z neustálého přemýšlení a přemítání o tom, co nás děsí a trápí. Tím, že to propustíme z mysli, to uvolníme a ono to vyplyne do jasněji podoby, kdy i my budeme schopni jasněji vše řešit a vnímat.

To vše nás pak vyčerpává a s přetaženou myslí nelze na nic přijít, ani se nám žádný jasný vhled neprojeví. Je důležité si odpočinout a vzít strnulost a zastavení jako znamení, že máme počkat, nebo si odpočinout. Mezi tím ve správný čas přijde ta správná doba, kdy se zase vše rozeběhne.

Andělé vzkazují, že můžeme být klidní, že jsme v bezpečí a že si zasloužíme odpočinek. Všechno má svůj správný čas, tempo a řád.

 

Přeji Vám týden klidné mysli a inspirujících snů.

 

Vzkaz Johanna Wolfganga von Goetha:
„Kdyby mě Bůh chtěl mít jiného, byl by mne stvořil jinak.“
Tři příčiny vnitřních konfliktů:
1) Myšlenky odporují jiným myšlenkám.
2) Myšlenky odporují citům.
3) City odporují jiným citům.
„Tři možnosti vzniku vnitřních konfliktů: Řešení sice existují, ale Vy to takhle nechcete. Řešení neexistuje, ale Vy nějaké chcete. Existuje více řešení, a Vy nevíte, které je nejlepší.“
Kniha Tajemství sedmi závojů
„Tam kde existuje řešení, nemá smysl si dělat starosti. Tam, kde řešení neexistuje, starosti nepomohou.“

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

 

S láskou Hanka