Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ZMATEK/JASNO, OMEZUJÍCÍ OKOLNOSTI, KONEC, NECHAT JÍT, OSVOBOZENÍ.

Andělé vzkazují, že jsme nyní zmatení ohledně určité situace nebo situací ve svém životě, ale najednou se vše rozjasní, ukáže v tom pravém světle a budeme tedy dané záležitosti vidět jasněji. Je jedno, zda nám to bylo odhaleno intuitivně, nebo skrze nějakého přítele, či situaci. Pokud potřebujete čas o samotě, vytvořte si jej, nebo o něj požádejte. V tomto čase si v sobě můžete více věci objasnit, pomáhá k tomu hudba, nebo procházka čistou přírodou.

Možná také můžete mít pocit, že se nemůžete pohnout z místa, protože Vám to dané okolnosti neumožňují a omezují. Toto je ale iluze, je potřeba tyto okolnosti proměnit tím, že se rozhodnete a tím dané okolnosti začnete měnit. Nečekejte, až někdo přijde a zachrání Vás. Všechny tyto možnosti máte v sobě. Můžete si nechat ukázat cestu, ale projít ji musíte sami. Rozhodnout se pro tyto cesty se také musíte sami. Zbavte se proto všech omezujících okolností, odstraňte je ze svého života, stejně tak nenaslouchejte těm, kteří znevažují Vás nebo to, co děláte, protože oni potom tvoří Vaši realitu a jsou součástí omezujících okolností. Stejně tak to nedělejte Vy ostatním.

Je také důležité se odpoutat od minulosti, konečně ji pohřbít a to doslova. Máte-li ve svém životě znovu rozkvést a jít novou cestou, pak jako Fénix nejprve vše spalte popelem a pak z něho povstaňte.
Tyto těžkosti, trápení a programy, které už Vás nevedou k lásce a radosti, strachy a podobné negativní jedovaté emoce vypište, několikrát nahlas si je přečtěte a potom je spalte se slovy: „Děkuji za tuto zkušenost, ale loučím se s ní. Právě jsem se rozhodl/a žít nový život v lásce, harmonii, bezpečí a radosti. Můj život je láskyplný, bezpečný. Miluji se taková/takový, jaká/jaký jsem. Děkuji Vám, moji strážní andělé za Vaše láskyplné vedení.„
Dovolte, aby Vás tato situace dovedla k radostnějšímu životu tím, že změníte své myšlenky.

 

Přeji Vám týden plný radosti, lásky a nové naděje. Kéž Vás tím Vaši andělé provázejí.

 

Tentokrát ode mě:
* Napiš si na papír své staré dohody se svou duší: Napiš, jak o sobě smýšlíš, jak smýšlíš o svém těle, svých schopnostech, svém domově, své práci, apod. Tím nyní myslíme ty negativní myšlenky a slova, které si říkáš, myslíš, nebo jim nasloucháš. Tyto oblasti si rozděl.
* Několikrát si každou tuto oblast nahlas přečti.
* Spal každou tuto oblast nad bílou svíčkou se slovy: „Děkuji za tuto zkušenost, ale loučím se s ní. Právě jsem se rozhodl/a žít nový život v lásce, harmonii, bezpečí a radosti. Můj život je láskyplný, bezpečný. Miluji se taková/takový, jaká/jaký jsem. Děkuji Vám, moji strážní andělé za Vaše láskyplné vedení.„
* Napiš si každou tuto oblast v nových dohodách pro svůj nový život, učiň rozhodnutí:
- Rozhodni se žít naplněný život v lásce, radosti a bezpečí.
- Rozhodni se, že o svém životě a o sobě sama rozhoduješ pouze Ty.
- Rozhodni se, že nyní vstupuješ do svého nového života, ve kterém je podstatou láska a radost.
- Rozhodni se, že jsi zdravý/zdravá.
- Rozhodni se, že máš práci, která Tě zcela naplňuje na všech úrovních a ve všech oblastech.
- Rozhodni se, že jsou Tví vztahy zdravé a láskyplné.
- Rozhodni se, že prožíváš život se svou spřízněnou partnerskou duší.
A takových rozhodnutí si vytvoř, kolik chceš. Jsou to nové dohody s Tvou duší. Můžeš jich mít velký seznam a každý den si nějaké opakuj. Nebo si je na každý den zvol. Pracuj s tímto seznamem a uváděj ho postupně do svého života.
* Napiš si svůj seznam vděčností a připomínej si je každý den.
Vše máš jen ve svých kouzelných rukou.

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

 

S láskou Hanka