Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: INTUICE A VHLED, PŘIJMOUT OSTATNÍ, ORGANIZOVÁNÍ, PLÁNOVÁNÍ.

Naše intuitivní schopnosti jsou právě nyní velmi přesné, takže můžeme důvěřovat svému vnitřnímu vedení. Máme se spolehnout na svou intuici a nedovolit strachu, starostem ani radám druhých, aby nás svedly z naší cesty, je potřeba zůstat odhodlaní a věrní své intuici a srdci. Určité plány, přání, tajemství je nyní lepší si nechat pro sebe a nedovolit, aby nás druzí ovlivnili tak, abychom se vzdali svých plánů a přání.

V tomto týdnu nás čeká intenzivní duchovní růst, a proto je důležité, abychom se obklopovali těmi, kteří nás podporují, i když mají jiný názor a kteří v nás uvěří. To může vyústit i v to, že prostě některé lidi na nějaký čas propustíme a dovolíme trávit čas s těmi, kteří nás respektují, případně nám mohou i pomoci. Můžeme přijímat tradičné osvědčené cesty, ale být otevření i těm novým.

Stejně tak my bychom měli respektovat ostatní, i když vidíme jejich cestu jinak. Každý má právo si dojít té správné odpovědi díky své vlastní zkušenosti.

Máte-li nyní nějaké plány, nebo připravené projekty, je vhodný čas jak na jejich realizaci, přípravu, tak i na nové přípravy toho, co ještě v plánu nemáme. Můžeme nyní důvěřovat svým představám a tvořit případně další nové, ať je to na profesní, osobní nebo materiální úrovni.
Klíčem k úspěchu je také možnost nechat se vést nějakým odborníkem v dané oblasti. Toho můžeme buď vyhledat sami, nebo se nám do cesty nějakou „náhodou“ postaví sám.

 

Přeji Vám týden plný vlastních rozhodnutí a radostných plánů, možností, příležitostí a „náhod“.

 

Afirmace při tento týden:
„Jsi jedinečný/á, hodný/a lásky a jsi dokonalý/á právě takový/á, jaký/á jsi.“
„Teprve až s nezbytnou dávkou sebedůvěry začíná opravdová radost ze života.“
„Nikdo na tomto světě nemůže žít takový život, jakého jsi schopen/schopna právě Ty.“
„Jakmile si něco uvědomíš, můžeš to změnit. Potom – teprve potom – budeš mít konečně možnost si zvolit.“
Pierre Franckh – 6 minutový kouč „Najdi skutečnou sebedůvěru!“

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

S láskou Hanka