Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: DUCHOVNÍ UČITEL, ZVOL SI SVOBODU, TVOŘIVOST S HOJNOST.

Nyní je vhodný čas na to, abychom si udělali čas jen sami pro sebe a v tichu v sobě vnitřně rozjímali. Buď si tento čas sami naplánujeme, nebo se na nějakou chvíli odloučíme od svých nejbližších. Každopádně vše spěje k tomu, abychom našli vnitřní svobodu, a to i v případě, že jsme zadaní.
V podstatě jde o to, abychom se rozhodli být sami sebou a sobě i druhému dopřáli možnost této volby.


Učí nás to více důvěřovat sobě i druhým a dovolit si prožívat naplno své radosti a to částečně jen každý to své, ale také najít i ty společné, které naplňují oba partnery, případně i ostatní zúčastněné bytosti.

 

To vše se děje především proto, abychom v sobě probouzeli a nacházeli nové potenciály, které máme, i když o nich zatím nevíme. V tomto týdnu je vhodný čas si ujasnit, co nám dělá radost, co rádi děláme a poté to zahrnout do běžného života, který prožíváme.

Pokud tato situace ukáže, že jsme na to sami a že to není s námi sdíleno, nebo v tom nejsme respektování, pak je nejvyšší čas si zvolit svobodu a tedy i propustit z našeho života věci a lidi, se kterými nerezonujeme a neladíme.
Stejně tak je to i naopak, pokud my nerespektujeme a neladíme s radostmi toho druhého, je nejvyšší čas jít naproti novým zkušenostem a skutečné lásce.

 

Přeji Vám týden rozjímání a sebe-nalézání.

 

Poselství duše pro tento týden:
„Vysmějte se svým démonům.“
V jaké sféře svého života se cítíš mizerně a nemůžeš najít cestu ven? Kde soudíš sebe či jiné tak přísně, že nevidíte možnost odpuštění? Co skrýváš a obáváš se, že to vyjde najevo? Ve které sféře svého života jsi ztratil/a veškerý smysl pro humor? Posláním Tvé duše je potlačit Tvoje kritické ego a navrátit sebe lásce Tvého Vyššího JÁ. Buď k sobě vlídnější – nic není tak zlé. Jakkoliv se zdá Tvoje současná situace složitá a jakkoliv špatně se cítíš, věz, že Tvoje Vyšší Já Tě povede, když mu to dovolíš. Hledej jasnou perspektivu Tvé duše tím, že aktivuješ svůj humor, budeš blahořečit svému zmatku a uvěříš tomu, že se vše napraví. Když se směješ, buď si jistý/á, že se vše vyjasní.
Karty „Poslání a ponaučení duše“

   

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

S láskou Hanka