Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ZAMYŠLENÍ A ROZJÍMÁNÍ, KONEC A NECHAT JÍT, POZITIVNÍ UZNÁNÍ.

Andělé nám pro tento týden vzkazují, že jsou energie nekompromisně laděné do uzavření, ukončení, abychom se mohli odrazit a začali znovu, někdy až od úplného počátku. Pokud máte pocit, že se v posledních dnech všechno hroutí, respektive rozbíjí, ztrácí, dokončuje své účely, pak je to v naprostém pořádku. Staré spotřebiče, věci nebo záležitosti se zcela dokončují, spíše až zcela končí. Ano, nyní to vyznívá tak, že nás to obírá o čas, energii i peníze, ale všechno, co vzniklo za starých a nezdravých energií, nás skutečně zcela opouští.

 

Všechno se vším souvisí, nemá smysl s tím bojovat. Je to zásah Vyšší vůle a má to tak být. Co nyní působí nepříjemně a komplikovaně, má skutečně svůj hluboký důvod a zanedlouho poznáme, že to tak bylo zcela správně.

Vše, co už nám skutečně neslouží, nebo je pro nás jakkoli nezdravé, či škodlivé, musí odeznít a dojeít - skončit, zemřít. Je to jako starý plesnivý dům. Abyste jej uzdravili, musíte ho zcela zbourat a vystavět ho novým způsobem, zdravějším. Pokud tento dům jen něčím překryjete, do určité doby se vše znovu objeví a v mnohem horším provedení.

Dopřejte sami sobě důvěru a víru, že to zvládnete, přijměte to, bojem to jen zhoršíte. Má Vám to ukázat, že si máte více věřit, že si tohle nezasloužíte, a že pro sebe a svůj život máte žádat více. Příliš se celkově investujete, ale zpět se vrací jen malá část. Není zde rovnováha mezi dáváním a braním, a je nejvyšší čas s tím něco udělat a začít znát svou hodnotu.

Andělé doporučují odpočinek, řešit to nejnutnější a připravit se na nové cesty. Když s tím nebudeme bojovat, nebudeme se dostávat do bojovných situací.

 

Přeji Vám týden rozjímání a uvědomování.

 

Poselství života pro tento týden:
„Věřím tomu, že pro mne život chce jen to nejlepší.“
Všímej si, kam se ubírá Tvůj život. Všímej si, že se život naděje kolem Tebe, ale pro Tebe.
„Jsem laskavý ke všem i sám/sama k sobě.“
Jsi sám/sama k sobě tak laskavý/á jako k ostatním? Dokonči myšlenku: Způsob, jakým k sobě mohu být laskavější, je….
„Jsem krásný/á a milovaný/á.“
Jsem krásný/á a milovaný/á. Tuto myšlenku si celý den (týden) nes s sebou a všímej si, jaký efekt má na Tebe i na ostatní.
Karty „Život Vás miluje“

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

S láskou Hanka