Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: NOVÝ ZAČÁTEK, CESTA, OTEVŘÍT SE ÚSPĚCHU, POHLED DO NITRA.

Jste na začátku úžasné cesty. To, zda bude úžasná, je na Vás, Vašem rozhodnutí a postoji. Andělé vzkazují, že se nemusíte bát zvolit nové cesty. Vždy máte na výběr, zůstat tam, kde jste, dle daných okolností, nebo se rozhodnete pro cestu novou, kterou zvolíte srdcem, ne strachy.
Andělé strážní jsou stále s Vámi, padnout Vás nenechají a vše jsou zkušenosti, které žijete, aby se Vaše duše rozvíjela. Máte v sobě dary, schopnosti a možnosti, které můžete nabídnout sobě i světu. Je potřeba se osvobodit od omezujících okolností a vytvářet okolnosti nové. Chyťte se nové příležitosti, bez ohledu na to, zda jde o práci, vztahy, domov, stěhování, cesty, nebo o více oblastí najednou. Nyní jde spíše více věcí společně a vzájemně spolu souvisí. Tvoříte tím novou rovnováhu svého života.

 

Dostane se Vám uznání a chvály, ať už formou povýšení, úspěchu, pochvaly nebo vydařeného výsledku v čemkoli. Dovolte si nechat pomoci, bude-li to třeba a naučte se i sebe sami pochválit a věřit si.

Ponořte se do svého nitra a uvidíte, že tam najdete mnoho užitečných vjemů a uvědomění. Nemusíte nutně podnikat v realitě dané kroky, můžete se na nové cesty teprve ladit a ujasňovat si, jak byste si přáli, aby to tentokrát bylo. Můžete cítit nával energie, máte-li si odpočinout, pak budete nuceni odpočívat. Záleží na tom, v jaké fázi se kdo nacházíte. Buď pocítíte nával energie, nebo pocítíte, že je čas si odpočinout.

Zeptejte se archanděla Michaela, co Vám chce nyní sdělit? Poselství pro Tebe zde.

 

Přeji Vám týden plný nových podnětů, nápadů a inspirace.

 

Poselství života pro tento týden:
„Když se rozhodneš, celý vesmír se spojí, abys toho dosáhl/a. Jen je potřeba zvednout zadek a něco pro to udělat.“
„Neexistuje správné nebo špatné rozhodnutí. Existuje rozhodnutí, které nyní Tvoje duše potřebuje pro svůj vývoj.“

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

S láskou Hanka