Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: NECHAT JÍT, STABILITA, ORGANIZOVANOST, TVOŘIVOST A HOJNOST.

Konec vždy ohlašuje nový začátek. Andělé vzkazují, že abychom mohli začít žít nový naplněný život, je nejprve důležité zanechat minulost a dovolit jí, aby odešla. Možná nám připadá obtížné se od minulosti odpoutat, ale většinou to bývá velmi osvobozující. Odpoutat se od minulosti navíc vyžadují nové cesty a okolnosti, které se nemohou dít, pokud v realitě nebo ve své hlavě stále setrváváme a lpíme na minulosti. Tím jsme zaseknutí na místě.

 

Současné období se nám může zdát až nekompromisní, ale je to jediná cesta, jak docílit svých nových záměrů a plánů. Andělé nás nabádají k tomu, abychom po zanechání minulosti věnovali také čas a pozornost novým podnětům, představám, záměrům a tvůrčím myšlenkám. Je potřeba se lépe ve svém životním proudu zorganizovat. Buď jsme příliš moc v práci, nebo někde, kde nemáme být.
Současný stav nás nutí k tomu, abychom celkově přehodnotili svůj životní standard, daný souběh událostí a snažili se ve věcech udělat lepší řád.

To nás potom snadněji dovede k lepší organizovanosti, připravenosti a budeme mít více času na to, čeho chceme dosáhnout. Je to týden sice poměrně aktivní, ale na druhou stranu bude značná číst lidí nemocná, budou se více projevovat virozy. To proto, že není jiná možnost pro mnohé z nás, abychom se zastavili. Tím nás vesmír donutí k nečinnosti, abychom přestali odkládat to, na co se možná těšíme, možná to i chceme, ale budeme se na to soustředit až…
Ne, správný čas je nyní. Stále čekáme na vhodnější a klidnější dobu, ale ta prostě sama nepřijde, život nám utíký mezi prsty a my se stále vymouváme, že nemůžeme, protože ... a že to uděláme, až.... Je potřeba udělat čas pro to nové hned, tady a teď, vhodný čas si tvoříme jen my sami.

Také jsou v tomto týdnu vhodné konstelace na přípravu nového života – početí, těhotenství, narození miminek. A letos jich bude skutečně mnoho, některá miminka už jsou na světě. Právě proto je tento konec a nový začátek důležitý. Souvisí to právě s těmito nově přicházejícími bytostmi. Hlubší význam pochopíme později.
Je také čas realizovat nové projekty, možná budete v práci měnit celé týmy lidí, zaměstnance, nebo samotnou profesi, obor a podobně. I v této oblasti nás čekají nové začátky, dá se říci, že se vše bude prolínat do všech oblastí, záleží na tom, co zrovna kdo řešíme.

Naši strážní andělé nám vzkazují, abychom je žádali o pomoc, lze požádat i o to, aby nám poslali plán, jak se na co zaměřit. Možné formulace nyní najdete zde, v poselství andělů.

 

Přeji Vám týden podnětný, klidný, inspirující, uvolněný, prostě od každého trochu.

 

Jak požádat anděly o pomoc:
„Moji milovaní andělé (strážní, archanděli Michaeli, Matko země, Nebesa – žádejte tak, jak je Vám přirozené), prosím ukažte mi cestu. Potřebuji pomoc a radu. Prosím, pošlete mi plán, co mám jak udělat, kde a čím začít, na co se zaměřit. Prosím, rozpusťte můj vnitřní zmatek a ukažte mi cestu. Na co se mám zaměřit, co mohu nechat volně plynout. Prosím, ať Vaše vedení a vzkaz poznám a rozumím mu. Děkuji.“ 

Můžete to vyslovit, napsat si to, to je na Vás. Nečekejte odpovědi hned. Jakmile na ně čekáte, jste v hlavě a jejich poselství chodí skrze intuici, tedy tehdy, kdy to nečekáte, věnujete se něčemu jinému, najednou se to objeví a jako by Vám v hlavě běžel plán. Možná přijde v noci, probudí Vás to. Pak vstaňte a vše si zapište. Doba mezi 1 a 3 hodinou ráno je běžná. Pokud už nějakou dobu v tyto hodiny nespíše, andělé se s Vámi snaží spojit a připravují Vás na Vaši cestu.

  

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

S láskou Hanka