Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: INTUICE, VHLED, SPRAVEDLIVÁ TROZHODNUTÍ, SOUDNÍ ŘÍZENÍ, ŠŤASTNÁ ZMĚNA, PROMĚNA.

Andělé nám vzkazují, že naše intuitivní schopnosti a intuice jsou přesné, máme důvěřovat svému vnitřnímu vedení. Nemáme dovolit strachům a pochybnostem, tedy egu, aby nás svedly z cesty nebo zpochybnily naše rozhodnutí. Stejně tak to nemáme dovolit lidem kolem nás, pokud se k nám takto budou stavět. Svá přání, plány a záměry si zatím máme nechat pro sebe.

Andělé vnímají naše znepokojení a pochybnosti a jsou připraveni nám pomoci, jen je o to máme požádat, jelikož nemohou pomoci tam, kde požádáni nejsou, protože respektují naši svobodnou vůli. Nebesa nám do našich záměrů a událostí vnášejí světlo. Nabádají nás k tomu, abychom se o všem detailně informovali, nebo si o daných skutečnostech zjistili vše potřebné.

V tomto týdnu jsou vhodné konstelace k řešení soudních sporů a řízení, proto je důležité právě v těchto ohledech mít co možná nejpřesnější informace, díky kterým by konečná soudní rozhodnutí měla skončit spravedlivě pro všechny zúčastněné strany tak, jak je správné. A kdyby se dané rozhodnutí pro situaci tady a teď nejevila jako správná, v budoucnu se projeví, že pro budoucí dění to bylo tak správně.
Stejně tak je vhodný čas k zahájení takovýchto řízení, k přípravě, uzavírání a podepisování různých smluv a dohod a je potřeba dbát na to, aby tato daná ujednání obsahovala vůli a požadavky všech zúčastněných stran. Nepodepisujte nic, co zcela není v souladu s Vašimi podmínkami.

Všechny tyto skutečnosti plynou jedním zásadním směrem – ke šťastným změnám a proměnám, které se projeví v budoucnosti. Uzavíráme tím také dané situace, které již neslouží našim záměrům a plánům. Události se nyní začínají hýbat kupředu a je potřeba věřit a důvěřovat svým schopnostem, hlasu srdce a intuici, tedy vedení, kterého se nám dostává. Všechno toto je začátek velkých a zásadních proměn v našem životě.

 

Přeji Vám týden spravedlivých rozřešení, úspěšných řízení a nových šťastných začátků.

 

Doporučení duše pro tento týden - OPTIMISMUS: 

„MÁM TOLIK NÁPADŮ. CHCI CO NEJLÉPE VYUŽÍT KAŽDÝ OKAMŽIK, KAŽDOU PŘÍLEŽITOST.“
Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Je Tvoje sklenice poloplná, nebo poloprázdná? Čím je naplněna, nebo naopak, co v ní chybí?
2) Přistupuješ k životu s optimismem nebo pesimismem? Uveď příklady.
3) Co optimistického bys vzkázal/a druhým?

Afirmace k tomuto cvičení:
„Jsem optimista. Optimismus je pro mě stejně přirozený jako dýchání. Dívám se na život z té lepší stránky.“ 

Náladové karty od Andrey Harm

  

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka