Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: DUCHOVNÍ UČITEL, VIDĚT JASNĚ, PŘIJMOUT OSTATNÍ.

Andělé nám vzkazují, že nám bude v daném týdnu prospívat strávený čas o samotě a ve svém prostoru. Měli bychom tohoto času využít k tomu, abychom se soustředili na lásku a způsoby, jak sdílet s ostatními, nebo s někým, na kom nám skutečně záleží. Cítíme-li, že je náš život nenaplněný, je potřeba ujasnit si tyto pocity a jednat podle nich.

To nám ukáže cestu, ve které jsme právě proto nerozhodní a nevíme, jak dál. V čase, kde budeme jen sami se sebou o tom můžeme rozjímat. Možná je to vše tím, že se příliš obáváme zklamání a bolesti. Na druhou stranu tato pozice – obranný mechanismus – který nám brání sdílet s svými nejbližšími a milovanými, je tichá bolest, která navíc spěje k tomu, čeho se nejvíce obáváme. Tím prožíváme a žijeme právě to, čeho se bojíme a před čím se chráníme, jelikož to tímto k sobě poutáme.

Máme tedy využít tento týden k tomu, abychom našli odpovědi na to, proč se cítíme nenaplnění, čeho se bojíme, abychom se tomu mohli postavit čelem, mohli si uvědomit, o čem to je, jak to cítíme a dle toho jsme se pak mohli rozhodnout, co dál.

Je také dobré si uvědomit, že pokud necháme srdce pro jistotu zavřené, nemůžeme přijmout tu skutečnou lásku, neboť k nám nemůže proudit. Máme přijmout pomoc, radu a lásku druhých, abychom se cítili šťastnější. Neprožívání lásky a zavřené srdce, abychom nebyli zranění, svědčí o nedostatku sebelásky. Když nemilujeme sebe sama, nemůže nás umět milovat ani nikdo jiný.

Posílám zde tři metody, jak na lásce pracovat, jak otevřít srdce směrem dovnitř a jak si ujasnit a uzdravit stávající vztahy, nebo vztahy, které jsou skončené, ale stále nás ovlivňují:

SEBELÁSKA

UZDRAVENÍ VZTAHŮ

ANALÝZA VZTAHU

 

Přeji Vám týden, ve kterém najdete cestu k sobě sama, a tím pak cestu k lásce a lidem, které milujete.

 

Doporučení duše pro tento týden, na čem pracovat - NENÁVIST: 

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Jak chutná nenávist? Kdo Tvou nenávistí trpí?
2) Co může nenávist nahradit?
3) Jak se můžeš nenávisti zbavit úplně?
„MÁM KOLEM SEBE POZITIVNĚ SMÝŠLEJÍCÍ LIDI A JSEM JAKO ONI. SVÉ POCITY VĚNUJI LÁSCE, PŘIJÍMÁM LÁSKU A PROŽÍVÁM LÁSKYPLNÉ VZTAHY.“ 

Náladové karty od Andrey Harm

  

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

S láskou Hanka