Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ZVOL SI SVOBODU, ŠŤASTNÁ ZMĚNA, TVOŘIVOST A HOJNOST.

Andělé nám vzkazují, že můžeme mít pocit, že se nedokážeme pohnout z místa nebo se od něčeho odpoutat. Máme se osvobodit od překážek, na které se soustředíme tím, že si zvolíme jinou novou cestu, na které se budeme cítit svobodnější a šťastnější.
Je ovšem potřeba pustit se toho, na čem lpíme, nebo, kde očekáváme, že se to třeba změní. Dokud nezměníme sami něco v sobě, nezmění se nic. Pochybnosti, obavy a strachy nám neumožní cítit se svobodnější. Tím, že přestaneme lpět na tom, co nemůžeme mít, nebo nás trápí, se nám otevřou nové možnosti a příležitosti.

Toto osvobození souvisí s tím, že se andělé snaží pomoci nám s uskutečněním našich přání a modliteb, ale bez naší důvěry a lpění na starých energiích jim znemožňujeme, aby nám s radostnými změnami pomohli. V tomto týdnu se tedy u těch z nás, kteří důvěřujeme v sebe a v proud života, mohou dít krásné radostné proměny. U těch, kteří nezmění svůj postoj a neoprostí se od nefungujících energií, se žádné proměny nemusí projevit, naopak, situace se mohou jen zhoršovat.

Nyní jsou energie velmi aktivní a hybné, proto je potřeba plynout s proudem života s důvěrou, že všechno se děje tak jak má a ve správném čase.
V tomto týdnu jsou energie laděné na radost, hojnost a tvořivost, proto je ten správný čas plánovat, tvořit, vymýšlet, realizovat se nebo realizovat nové cesty.

Je to ideální období pro rozhodnutí, změny nebo obnovy ohledně domova, práce, podnikání, vztahů, studií, početí miminka, založení rodiny, svatby a podobně.

 

Přeji Vám týden svobody, radosti, proměn a šťastných rozhodnutí.

 

Doporučení duše pro tento týden, na čem pracovat - ZMATEK: 

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Co je příčinou tvého zmatku?
2) Zamyslel/a ses nad tím?
3) Co to podle tebe znamená?

„ZKLIDNÍM SVOU MYSL A NECHÁM JI ODPOČINOUT. VŠECHNO SE ZA CHVÍLI VYJASNÍ.“

Náladové karty od Andrey Harm

 

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka