Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: DOKONČENÍ, NECHAT JÍT, KONEC, PŘIJMOUT OSTATNÍ, OTEVŘÍT SE.

Zcela jasné a výstižné: v tomto týdnu je nejlepší čas na radikální zásadní ukončení starých cest, energií, které nám již neslouží, nijak se v nich necítíme dobře.
Je nejvyšší čas jít dál, spálit mosty, udělat tlusté čáry za minulostí, jednou provždy ji pohřbít. Negativní, bolestná a smutná minulost je jako velký těžký batoh, který si neseme na zádech.
Tato tíha nám ucpává cévy, vytváří otoky, záněty a je nejvyšší čas se tohoto zbavit.

Tato minulost nám často brání v tom, abychom přijali novou lásku, nové přátele, nová místa. To je přirozená ochrana, vzdát se toho, abychom nebyli zranění a odmítnutí. Ale život bez lásky, radosti a přijímání, je prázdný a smutný.

Právě tyto zkušenosti nás rozvíjí a díky nim rosteme, patří k životu, a proto jsme si také vybrali život zde na Zemi.
Jakmile máme tento postoj, zákon přitažlivosti nám to také přitahuje a vytváří v realitě. Ta je odrazem našeho postoje a myšlenek.

Je správný čas se otevřít světu, životu, lidem, novým radostnějším zkušenostem, začít žít a prožívat. Obklopujte se lidmi, se kterými cítíte radost a vytvářejte si tak láskyplné vztahy. Přijměte také pomoc ostatních a dovolte si život prožít v souladu s radostí, láskou a hudbou Vašeho srdce.

Svým nastavením a myšlenkami tvoříte a přitahujete své okolí, události a okolnosti Vašeho života. Jen vy sami se můžete rozhodnout, co si svým postojem a myšlenkami přitahujete a vytváříte.

 

Přeji Vám týden plný nových krásných bytostí, prožitků a nových cest.

 

Doporučení duše pro tento týden, na čem pracovat - OBEZŘETNOST:
„Stále ve střehu.“

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Co tě naučilo obezřetnosti?
2) V čem si myslíš, že ti tvoje obezřetnost pomáhá?
3) Co by dokázalo obnovit tvou plnou důvěru?

„POUČEN/A VLASTNÍ ZKUŠENOSTÍ DOKÁŽU SE SPRÁVNĚ ROZHODNOUT. MOHU SE SPOLEHNOUT NA SVOU INTUICI. VÍM, ŽE JE SPRÁVNÁ.“

Náladové karty od Andrey Harm

  

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka