Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: INTUICE A VHLED, VNITŘNÍ SÍLA A DUCHOVNÍ UČITEL.

Andělé nám vzkazují, že naše intuitivní schopnosti a vedení jsou právě teď přesné. Proto máme naslouchat svému srdci a intuici a také se jimi nechat vést. Nemáme dovolit strachu, obavám, které vycházejí z ega a ani těm, kteří se nám snaží namluvit, že děláme chybu, jdeme-li za hlasem svého srdce. Nemáme dovolit druhým, aby nás svedli z naší cesty. Přání, záměry a tajemství si možná lépe uchováme v bezpečí, když si je necháme pro sebe.

Máme v sobě velkou sílu a odvahu, jen si je nemusíme uvědomovat, ale právě nyní pracujeme svými myšlenkami, postoji a rozhodnutími na své budoucnosti. Vše, co nyní zasejeme, sklidíme, některé hlubší a zásadní věci se mohou projevit v období podzimu.

Neexistuje problém, na který by nebylo řešení, proto se v tomto týdnu můžeme zaměřit na přímé cesty a rozhodnutí, kterými ovlivňujeme proud a směr našeho života.
Máme umět říci NE tehdy, kdy to tak skutečně cítíme.

V tomto týdnu se můžeme cítit osamělí, nebo odloučení, ale má to své důvody a nakonec pochopíme, proč to tak mělo být, a proč to bylo především správné. Máme se soustředit na spolupráci, spojení s ostatními, ale tak, a tehdy, abychom byli připraveni toto také přijmout a to ve chvíli, kdy zůstaneme odhodláni a věrni svým záměrům, snům, plánům a cílům. Pak také potkáme ty správné lidi, kteří nás v tom podpoří, nikoli nám to rozmluví.

 

Přeji Vám týden, ve kterém nastartujete svou životní pouť v lásce a radosti.

 

Doporučení duše pro tento týden, na čem pracovat - NENÁVIST:
Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Jak chutná nenávist? Kdo tvou nenávistí trpí?
2) Co může nenávist nahradit?
3) Jak se můžeš nenávisti zbavit úplně?
„MÁM KOLEM SEBE POZITIVNĚ SMÝŠLEJÍCÍ LIDI A JSEM JAKO ONI. VŠECHNY POCITY NAHRAZUJI LÁSKOU.“
Náladové karty od Andrey Harm

P.S.: Všimněte si obrázku - vidíte radost, smích a hravost? nebo zlost a hněv?  

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka