Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: VIDĚT JASNĚ, ÚSPĚŠNÉ DOKONČENÍ, ŠŤASTNÁ ZMĚNA.

Andělé nám vzkazují, že je na čase se podívat na věci z jiného úhlu, zvláště tehdy, pokud se cítíme nerozhodní, zaseknutí, nebo máme pocit, že něčemu vůbec nerozumíme.
Když věci nahlédneme jiným úhlem pohledu, zjistíme, že je to najednou jasnější. Je potřeba si více „prohlédnout“ danou současnou situaci a představit si úžasné nové možnosti. Nemáme si dělat starosti, toto přerušení, během něhož přehodnocujeme své plány, nebude trvat dlouho.

Na to navazuje skutečnost, že se možná příliš držíme něčeho, co už dávno není aktuální, ani skutečné, jen se to bojíme pustit. Možná lpíme na něčem ze zvyku, ze strachu, nebo jiných negativních pohnutek. Tím dopouštíme, že se nemůžeme pohnout z místa a začít znovu.

Je potřeba si uvědomit, co už nás nečiní šťastnými a dokončit cesty, kde už necítíme žádnou lásku, radost a potěšení srdce.
Může jít o konkrétné vztahy, práci, bydlení, o cokoli, v čem jsme buď příliš dlouho, nebo v čem cítíme, že už stojíme delší dobu na stejném bodě a nikam se to k lepšímu neposouvá.

Tím docházíme k ukončení, tzv. uzavření kruhu. Uzavřením jednoho kruhu otevíráme kruh nový, plný nadějí a nových možností. Změny mohou nastat hned po Vašem rozhodnutí, nebo mohou mít konečné uzavření v období podzimu, přibližně v době kolem října.
Některé cesty jde zavřít a ukončit hned, některé se teprve budou dokončovat do podzimu.

 

Přeji Vám týden nových vhledů, ujasnění, plánů a radostných změn.

 

Doporučení duše pro tento týden, na čem pracovat - VDĚČNOST:
„Je toho tolik, za co vděčím.“

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Za co jsi vděčný/vděčná?
2) Jak vděčnost prožíváš v hloubi duše?
3) Jak ti vděčnost pomáhá?

„KDYŽ PŘEMÝŠLÍM, ZO JSEM VDĚČNÝ/VDĚČNÁ, CÍTÍM SE UVNITŘ KLIDNÝ/Á A NAPLNĚNÝ/Á. VÁŽÍM SI TOHO.“

Náladové karty od Andrey Harm 

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka