Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ÚSPĚŠNÉ DOKONČENÍ, TVOŘIVOST A HOJNOST, NAHLÉDNI DO SVÉHO NITRA.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden pro nás obdobím úspěchu. Pocítíme radost, můžeme se těšit z dokončení našich plánů a můžeme být pyšní na to, co jsme dokázali. Již brzy se vydáme na novou cestu, do nového projektu nebo nás napadnou nové plány a přání. Vždy, když se nám podaří dokončit jednu cestu nebo projekt, můžeme začít znovu s láskou a radostí, s uvědoměním, že jsme se opět o velký kus posunuli.

Je čas začít nové cesty – profesní projekty, uzavřená obchodní partnerství, nová práce, nové bydlení, nový domov, rodina, svatba – cokoli, v čem se cítíme radostně a láskyplně. Každá zkušenost je pro nás velkým krokem vpřed. Važme si sebe sama za to, co jsme zvládli, a to i v případě, že jsme museli zvolit zcela nový směr a ten původní ukončit. Má to tak být a energie stále pracují, stále se hýbají a proměňují a nyní je celkově období velkých a zásadních proměn a my jsme jejich součástí.

Je ten správný čas stát se rodičem, šéfem, majitelem, prostě jít za hlasem svého srdce a tvořit něco nového a láskyplného. Naši andělé stojí při nás a radují se i z našich chyb, protože díky nim se učíme a rozvíjíme. Jsou skvělé energie laděné pro nové hojné nápady a záměry.

Abychom mohli důvěřovat své intuici, je občas dobré se zastavit a meditovat, rozjímat nad tím, co si přejeme. Andělé nás tedy vybízejí k tomu, abychom se občas ztišili a rozjímali nad našimi plány, nad tím, zda je to skutečně hlas a přání srdce, nebo hlas strachu a ega. Nemusíme podnikat žádné kroky, dokud k této vnitřní jistotě a klidu nedospějeme. Pokud se tedy zdržíme, nic se neděje, možná k určitým krokům jen potřebujeme ještě trochu času. Všechno si najde a vytvoří své tempo, řád a správné načasování. Je tedy v naprostém pořádku, když se něco pozdrží. Možná je pak potřeba přehodnotit a ujasnit si, zda není potřeba se některých omezujících skutečností zbavit.

 

Přeji Vám, aby vás vaše srdce vedlo důvěrou, láskou a poznáním, že všechno se děje tehdy a tak, jak má. Přeji Vám pocit bezpečí a harmonie.

 

Doporučení duše pro tento týden, na čem pracovat - JISTOTA:
„Jsem spokojen/a s tím, co mám a je mi krásně.“

Polož si tyto otázky a odpověz si na ně:
1) Co pro tebe znamená jistota?
2) V čem jsi si nejvíce jist/á? Jak jsi toho dosáhl/a?
3) Co bys v tomto směru poradil/a druhým?

„VĚŘÍM SI – ZCELA A V PRAVDĚ. JSEM SILNÝ/Á A JSEM SI SEBOU I SVÝMI ROZHODNUTÍMI JISTÝ/Á.“
Náladové karty od Andrey Harm

 

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka