Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ZAMYŠLENÍ A ROZJÍMÁNÍ, TVOŘIVOST A HOJNOST, INTUICE A VHLED.

Andělé nám vzkazují, že jsme toho hodně zvládli a udělali a je správné být na sebe hrdí. Nyní je na čase, abychom se rozhodli, co dál, během rozjímání nad minulostí a budoucností si máme ujasnit své poslání, k čemu jsme určení a co je vlastně naším cílem a úkolem. Máme být přitom sami sebou.

Někdo se má nyní věnovat nějaké profesní cestě, někdo své rodině nebo domovu, každý jistě sám za sebe víme, o čem toto období pro nás je, čím se nejvíce zabýváme, kde cítíme potřebu změny a obnovení.

Je ten správný čas být tím, kým jsme si dlouho přáli být, vrátit se k sobě sama, věnovat čas a prostor tomu, co jsme si vždy přáli. Naše intuice je vedena hlasem srdce a je propojena skrze vedení andělů, a proto bychom si měli lépe naslouchat, co se nám snaží naše intuice sdělit, kam nás vede, ke komu nás vede.

Intuici umíme dobře naslouchat především tehdy, kdy jde o druhé, ale jakmile jde o nás, jsme zastíněni strachem, nejistotou a nedůvěrou. Je potřeba více si naslouchat a důvěřovat a nechat se vést naším srdcem. Srdce nás vede cestou radosti, lásky, síly. Strachy jdou z ega a z této cesty se nás snaží srazit. Je jen naše volba, čemu budeme naslouchat.

 

Přeji Vám týden uvědomění a rozjímání se sebou sama.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„DÍVEJ SE VPŘED“
Jsi přespříliš kritický k chybám, kterých ses dopustil/a v minulosti? Myslíš si, že ať se snažíš jakkoli, stejně nejsi nikdy dost dobrý/á?
Posláním tvé duše je odstranit tento škodlivý hlas tvého ega a vidět v něm tvé falešné já, kterým také je.
Ponaučení duše – I když je to těžké, užívej si školy a zkušeností tvého života a těš se na další lekce. Začni tím, že si uvědomíš, že i když je tvůj život chaotický, nakonec se stejně vše naučíš a zmatek pomine. Ano, někdy to může být velmi matoucí, ale nenech se svést ze své cesty.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka