Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: INTUICE, BÁJEČNÉ ŘEŠENÍ, VOLBA NOVÉ CESTY.

Andělé nám vzkazují, že máme i nadále důvěřovat své vnitřní intuici, jelikož je přesná a správná. Skrze intuici a spojení našeho srdce s námi totiž hovoří andělé. Emoce a rozum nám však tyto informace zkreslují, nebo zcela překrucují. Vedení srdce je vždy tím prvním vnuknutím, na všem ostatním už obvykle pracuje ego.

V toto týdnu jsou energie poměrně přívětivé, andělé nám vzkazují, že můžeme určité záležitosti, ať už se týkají čehokoli, co zrovna prožíváme, ponechat nebesům, jelikož nám přinášejí možnosti a pomocníky, které k tomu potřebujeme. Nové možnosti, rady, nápady, okolnosti nebo lidé v našem životě mohou být právě tím nejlepším řešením. To ovšem také znamená dovolit si, aby nám bylo případně pomoženo. Když necháme plynout to, s čím si nevíme rady, řešení nebo cesta se nám brzo sama nabídne.

Máme si dovolit také kompromisy a spolupráci. Oblasti, kterých se to týká nejsou nijak vymezeny, záleží na tom, co každý řešíme a žijeme, co je pro nás nyní aktuální.

Vše, co právě bylo řešeno nás vede tedy k tomu, abychom se nebáli nových cest, rozhodnutí a nových změn. Pokud jsme zvolili nějakou cestu, která se nyní zdá nesprávná, je čas zvolit jiné možnosti. Právě nyní a praktický neustále, se energie mění a proudí. Mnoho z nás jsme si právě prošli velmi složitými cestami, které na nás mohou působit jako beznaděj, ale naopak, právě nyní se vše otevírá, aby se vyvětral a vyčistil starý vzduch, a protože se uvolňují velmi těžké a nepěkné zkušenosti, není ani jejich čištění nijak příjemné.
Proto nás andělé nabádají k tomu, abychom vše uvolnili a odevzdali nebesům k uzdravení a počkali, až budeme za tím vším. Pak uvidíme vše mnohem jasněji a budeme také volněji dýchat.

 

Přeji Vám uvolnění, radost, úlevu a nové nadějné obzory.

 

Pro tento týden tentokrát jinak:

Posílám poselství archanděla Michaela pro TEBE.
Tedy každý, kdo chceš, si klikni na odkaz a v něm si vyber podle pocitu 1-3 karty náhodným výběrem. Archanděl Michael Ti předá přesně tu zprávu, která je přímo Tobě určena:

Poselství TOBĚ :-) 

 

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka