Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: PŘIJMĚTE OSTATNÍ, OTEVŘETE SVÉ SRDCE A NECHTE ODEJÍT.

V tomto týdnu nám andělé vzkazují, že se nemáme bát otevřít se svým snům, novým plánům, aktivitám a novým přátelstvím a lidem. Již nějakou dobu jsme ve fázi ukončování a otevírání se novým cestám a v tomto duchu pokračujeme.

Více se v tomto týdnu máme zaměřit na lidi kolem nás, abychom si ujasnili, kteří lidé jsou pro nás skuteční a kvalitní, které milujeme a se kterými si přejeme nadále zůstat.

Lidé, kteří nás zraňují, již nemají v našem životě místo. Rozhodujeme se o tom, s kým je nám nejlépe, koho k sobě pustíme nebo ne.

Stejně tak vazby, ve kterých se vzájemně již nenaplňujeme, je dobré propustit a nechat odejít. V některých případech je potřeba aktivně na tomto zapracovat, v jiných se mnohé samo projeví a ukáže.
Je důležité v tomto období ke všem lidem přistupovat s láskou, včetně sama sebe a dovolit si vzájemně dojít k rozhodnutí, zda jít dál společně, nebo ne.
Mnoho partnerských vztahů se rozpadá právě proto, že si vzájemně bráníme v tom, abychom potkali pro sebe ty pravé partnery. Jiné vztahy se naopak upevní. Jak říkávám, co má zůstat, zůstane.

 

Přeji Vám láskyplná rozhodnutí ve prospěch všech zúčastněných stran tak, aby každý došel ke skutečnému sdílení, ke vztahům v pravdě a lásce.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„ROZHODUJ SE LÉPE“
Už jsi slyšel/a tohle? „Duševní porucha znamená, když děláme stále dokola totéž, a přitom doufáme, že dosáhneme vždy jiného výsledku.“
Posláním tvé duše je spojit všechny výsledky, kterých jsi v životě dosáhl/a přímo s tvými rozhodnutími a nevinit za tyto věci nikoho jiného než sebe. Je to základ skutečné svobody. Máš-li vůli dělat lepší rozhodnutí, budeš docházet k novým uspokojivějším výsledkům. Ovšem pokud ti tato vůle chybí, buď si jist/a, že výsledky zůstanou beze změny.
Ponaučení tvé duše: Zkoumej výsledky, kterých jsi v životě dosáhl/a. Jaké jednání funguje a které musíš změnit. Například, pokud si myslíš, že se lidí chovají defenzívně, nemá tvoje chování konfrontační charakter? Když vidíš ostatní jako agresivní a náročné – nejsi pasivní a neasertivní? Když tě šikanují, jak se chováš? A když jsi tím tyranem ty (i vůči sobě) – jak se chováš k jiným a oni k tobě? Chceš-li skutečně vyzkoušet něco vzrušujícího a prožívat láskyplný život, změň své jednání a miluj ostatní i sebe sama. Obrázek tvého života se naráz promění z odstínu šedé v krásné a jiskrné barvy – uvidíš.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka