Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ZHMOTNI SVÉ SNY, VNITŘNÍ SÍLA, NOVÝ ZAČÁTEK.

Andělé nám vzkazují, že jsme připraveni podnikat vše, co si přejeme, ať už je to samotný běh a průběh již kdysi započatých plánů, nebo na tom teprve začínáme a startujeme. Je to ideální období pro první kroky ke změnám, po kterých toužíme. Máme si všímat znamení, náhod a zapadajících souvislostí, které k nám budou přicházet. Máme být otevření i k tomu, kdo a co nás podpoří. Vše sice začíná nyní, nebo už někde začalo a pokračuje, možná se něco i zastavilo, ale vše má své tempo a řád. Důležité pak pro nás bude období podzimu a listopadu.

Andělé nám také vzkazují, že i když máme pocit, že se věci dějí jaksi „naruby“, jsme na začátku cesty a i tento způsob je podstatný a důležitý, nejen cíl, ale především cesta k němu. Cíl můžeme kdykoli upravit a přehodnotit.

Máme otevřít své nitro a nechat vyplout na povrch náš talent a dary, které se v nás ukrývají, třebaže je zatím ještě zcela neznáme, nebo si je neuvědomujeme. Je jen potřeba si dát šanci.

Je správný čas pro nová přátelství, partnerství, domovy, činnosti, profesní možnosti, jednoduše, jde o celý náš život. Vše je samozřejmě přizpůsobeno našemu žití a tomu, na čem potřebujeme pracovat a co potřebujeme rozzářit a probudit.

 

Přeji Vám týden krásné požehnané a osvícené probouzení.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„V PRVÉ ŘADĚ PEČUJ O SEBE“
Je na čase přestat přehánět to se starostmi o jiné, ať už jde o rodinu, přátele, či kolegy, a zaměřit svou pozornost do svého nitra, které vyžaduje péči a kultivaci. Všechno, co se ve tvém životě nedaří, má své kořeny v zanedbávání sebe sama.
Jsi necitlivý/á vůči svým osobním potřebám – fyzickým, emocionálním či duchovním – anebo na ně nereaguješ?
Posláním tvé duše je nastolit ve tvém životě rovnováhu tím, že zvýšíš svou citlivost a vnímavost ke tvému duchu včas a milujícím způsobem. Pokud nebudeš v prvé řadě reagovat na své vnitřní potřeby, nebudeš mít dost psychických sil na to milovat a pomáhat čistým a nemanipulativním způsobem jiným.
Ponaučení tvé duše: Přestaň utvrzovat druhé v mylném přesvědčení, že je lepší dávat než přijímat, a uvědom si, že jen tehdy, jsou-li tyto dvě stránky v rovnováze, začneš skutečně rozumět tomu, co je to láska. Péče o sebe sama je jedinou cestou jak dále posunout svůj život kupředu.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka