Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: NOVÁ CESTA, ÚSPĚCH, OSLAVA, OBNOVENÍ.

Andělé nám vzkazují, že se nám budou otevírat nové cesty, některým se již otevřely, a ty nám přinášejí radost a nový směr. Zřejmě je to i obdobím, ale jsou vhodné konstelace na odpočinek, cestování, dovolenou.
Tento čas máme využít k tomu, abychom nabrali nové síly a energie a odrazili se do nových začátků a k novým možnostem.

Celkově je týden obestřen radostí, světlem, nadějí a mnohé naše cesty a události se obnovují. Některé se obnoví ještě nyní, některé se teprve do obnovení chystají.

Je potřeba uvolnit cestu všemu novému, každým odevzdáním něčeho nepotřebného se vytvoří místo a prostor tomu novému. Chceme-li potkat pravou lásku, je potřeba odstranit ze svého života překážky a nesprávné partnery. Chceme-li prosperitu a hojnost, je potřeba zbavit se toho, co nám to znemožňuje a blokuje. Chceme-li cokoli obnovit, pak je čas buď pracovat na uzdravení daných cest, pakliže je cítíme jako ty pravé, nebo propustit to, na čem lpíme, ale není to pro nás to pravé. A to bohužel i tehdy, když si to tak nyní přejeme. Ve správný čas pochopíme, že je to tak správně.

 

Přeji Vám krásné prožívání tady a teď, kterým tvoříte bránu a cestu novým radostem a možnostem.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„PŘIHLAS SE KE SVÝM DOVEDNOSTEM“
S tím, jak se probouzí tvoje duše, probírá se i tvůj kreativní duch. Najednou umělec v tobě tě potřebuje. Neschovávej se před ním.
Posláním tvé duše je pozorovat a interpretovat každý aspekt tvé existence jako umělecké dílo.
Ponaučení tvé duše: Dej své duši hlas a spoj se novou s onou delikátní, barvitou, múzickou , smyslovou, experimentální, plně angažovanou a uměleckou stránkou tvého života.

(Ty jsi architekt svého života a vesmír tvým stavitelem. Hanka)

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka