Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: DUCHOVNÍ UČITEL, OTEVŘI SE ÚSPĚCHU – ROZHODNI SMĚR, POZITIVNÍ UZNÁNÍ.

Andělé nám vzkazují, že se máme v tomto týdnu zaměřit na rozhodnutí, která se týkají našich zásadních cest, ve kterých se již necítíme šťastní, a to zejména v profesi a ve vztahu. Obě tyto oblasti vždy výrazně ovlivňují a zasahují do všech ostatních oblastí.

Měli bychom se přitom naučit znát svou vnitřní hodnotu a nedovolit ostatním, aby nás klasifikovali za nás. Každý nás vidí svým pohledem a nic nebude plně fungovat, jestliže se budeme tvarovat podle těchto představ. Je ten správný čas být sama sebou, vzít život do vlastních rukou a začít o sobě sami rozhodovat.

Někdy podvědomě očekáváme a hledáme uznání především od našich rodičů – pak je cesta hledání uzdravení u vnitřního dítěte – a proto jsme na sebe nároční a přísní a příliš od sebe očekáváme. Tím pak přitahujeme lidi a situace, kteří si nás neváží nebo znevažují to, co děláme, jelikož vyzařujeme, že si sami sebe sami nevážíme.

Andělé nám vzkazují, že se nemusíme honit za uznáním od druhých, protože jediná bytost, která nám má dát uznání, jsme každý sám, teprve potom budeme přijímáni takoví, jací jsme, a naše dílo bude uznáváno automaticky.
Dejme víru ve svůj talent a schopnosti a především se naučme vážit si sebe sama.

 

Přeji Vám výběr cesty ve světle a harmonii, na které se budete cítit dostateční a celiství.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„VYPOŘÁDEJ SE SE SVÝMI ZÁVISLOSTMI.“
Posláním tvé duše je ovládnout vše nízké a žít volně bez nutkavého chtění. Hledej vedení a pomoc u svého Vyššího já.
Ponaučení tvé duše: Nezapírej, nýbrž pojmenuj své závislosti. Okrádají tě o tvou kreativitu a klid a musíš je nyní porazit. Tvoje duše od tebe žádá, abys strpěl/a bolest, která tento proces osvobození provází. Když se těchto sil zbavíš, můžeš začít čerpat nekonečnou tvůrčí sílu z tvého božského já. Modli se k vesmíru, aby ti pomohl, a pak jeho pomoc přijmi. Buď budeš žít v radosti ze své neomezené kreativní síly, anebo zůstaneš v zajetí závislostí. Nemůžeš však existovat v obou.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

K tomu dodávám článek o ZÁVISLOSTI ZDE.

 

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka