Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: NECHAT JÍT, OSLAVA, ZHMOTNI SVÉ SNY.

Andělé nám vzkazují, že se ocitáme v období, kdy jsme zásadně ukončili určité cesty a rozhodli se jít dál.
Pokud je Vám z toho smutno, nebo máte pocit, že si nejste svými rozhodnutími jistí, pak andělé vzkazují, že je to takto správně.
Co má zůstat, zůstane a někdy daný konec vyvolá nový začátek ve zcela jiných úrovních, nebo zcela očistí vše staré, co bylo nasáklé starými nezdravými energiemi. Je a bude to tak, jak to má být.

Pokud jste ukončili nějaký zásadní vztah, nebo se o tom rozhodujete, vždy dejte přednost hlasu srdce. Možná Vás překvapí smutek, který se dostaví, když jste si byli tímto rozhodnutím tak jistí. Možná to ve vás vyvolalo pochybnost, co když jsem se unáhlil/a.

Jste živá bytost, ne kámen, i správný konec přirozeně vyvolá smutek a obavy.
Pravdou ale je, že je to nejspíše ten nejlepší záměr, který jste pro sebe i zúčastnění mohli udělat. Nechte to nyní Nebesům a věřte, že všechno má svůj důvod i směr.

Andělé vzkazují, že vaše odvaha bude odměněna ve správný čas a že jste nyní zcela připravení na nové cesty, nová přátelství, nové vztahy, novou práci, nový domov a podobně. Ano, vše je tak jak má být a ty si odpočiň a důvěřuj, že jsi dobrý člověk a že tvá rozhodnutí jsou nepochybně správná. Ve správný čas si to potvrdíš.

 

Přeji Vám požehnané kouzelné nové začátky a prožitky.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„VYZAŘUJ SVÉ SVĚTLO“
Posláním tvé duše je získávat aktivně pozornost druhých, ale z těch správných důvodů – abys inspiroval/a, pozvedl/a a nasměroval/a ostatní k jejich největšímu potenciálu, který se skrývá v jejich Vyšším já.
Ponaučení tvé duše: Otevři zcela své srdce a přijmi nezbytné riziko spojené s tím, že tvůj duch vyzařuje daleko široko. Věř nadání a talentu, které ti vesmír dal, a zavaž se k tomu, že je budeš naplno rozvíjet tak, aby sloužily tobě, tvému Stvořiteli i lidem okolo tebe.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette 

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka