Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ORGANIZOVANOST, STABILITA, PŘIJÍMÁNÍ OSTATNÍCH, OTEVŘENÉ SRDCE.

Andělé nám vzkazují, že s našimi plány to vypadá dobře a všechno bude ještě lépe probíhat, budeme-li si vše lépe organizovat a plánovat. Stejně tak je důležité odhodlání a vytrvalost. Můžeme vyhledat i odborníka v dané oblasti, zejména v oblasti tvůrčí, umělecké, profesní, ale i v ostatních, dokonce i ohledně zdraví.

Máme se více otevřít životu, ostatním lidem, dovolit jim, aby nám pomáhali. Máme se obklopovat těmi, kteří nás podporují a to i v našich plánech, přestože s nimi nemusí souhlasit.

V tomto týdnu také můžeme uzavírat smlouvy a dohody, ale v každém případě by vždy měly ladit s naším srdcem a měly by být v souladu s představami všech zúčastněných stran. Je to týden vhodný také pro uzavírání sňatků nebo i v opačném případě harmonických rozchodů.
Rádcem a pomocníkem je zásadně vnitřní hlad srdce a intuice.

Přeji Vám jasné rozhodování, čisté úmysly a požehnaná spojení.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„BUĎ TRPELIVÝ/Á“
Posláním tvé duše je vidět překážky jako znamení toho, že musíš zlepšit své záměry a úsilí a začít znovu. Místo, aby ses hněval/a na druhé, ptej se sám/sama sebe, kam tlačíš své touhy, než se plně rozvinou, co řežeš, aniž bys to nejdříve změřil/a?
Ponaučení tvé duše: Dívej se na věci okolo sebe s nadhledem a zjisti, kdes na své cestě mohl/a minout důležité kroky. Kdes nedostál/a svým povinnostem? Jakožto božská bytost můžeš stvořit, cokoliv chceš, ale jen tehdy, uděláš-li vše, co od tebe tvoje výtvory vyžadují. V procesu budování úspěchu neexistují žádné zkratky ani volné lístky, ale v cestě ti nestojí ani žádná konspirace.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

 

Zvýhodněná nabídka výkladu karet s očištěním duše ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka