Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ŠŤASTNÁ ZMĚNA, UZAVŘENÍ KRUHU, KONEC, DUCHOVNÍ UČITEL A SAMOTA.

Andělé nám vzkazují, že vyslyšeli naše modlitby, žádosti a přání a pomáhají nám, abychom je mohli uskutečnit. Je potřeba ovšem přijmout i fakt, že aby se některá naše přání mohla splnit, je nejprve potřeba odstranit z cesty všechny překážky, které nám brání začít znovu.

Určité naše životní cesty se uzavírají, v mnoha směrech začínáme zcela nové etapy. Někdy tyto cesty vyžadují, abychom se zavřeli sami do sebe a rozjímali, ba dokonce trávili nějaký čas o samotě sami se sebou.

Možná dojde u některých z nás k úmyslnému odloučení od blízkých osob, a to proto, abychom vyčistili své staré nezdravé energie. Možná jsme do našeho nového vztahu vnesli energie minulosti, které tomuto vztahu ubližují, proto je dobré se vrátit, vše ukončit, uzavřít kruh, abychom mohli otevřít nový, radostný a láskyplný.

Čas a odloučení pak jasně ukážou, po čem naše srdce touží a lépe si sami uvědomíme svou vnitřní hodnotu a svá hluboká přání srdce.

 

Přeji Vám nalezení pravé lásky, skutečných přátel, ztracených snů, sebe sama a vytvoření cest k uskutečnění Vašich nejhlubších láskyplných přání.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„PŘIZNEJ SI SVÁ ZRANITELNÁ MÍSTA“
Posláním tvé duše je smířit se s tvou zranitelností a klidně přijmout tu skutečnost, že celý život je zcela závislý na milujícím duchu Vesmíru.
Ponaučení tvé duše: Nedovol svému egu, aby s tebou manipulovalo anebo tě ponoukalo k tomu, aby ses snažil/a zcela ovládnout svůj život. Odevzdej všechny své potřeby svému Stvořiteli a andělům, buď vděčný/á za vše, co dostáváš, a věz, že tento zdroj je bez hranic. Když přijmeš skutečnost, že jsi milovaným dítětem boží Matky a Boha Otce, pak budou všechny tvoje potřeby naplněny lépe, než sis kdy dokázal/a představit.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka