Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ZHMOTNI SVÉ SNY, OSLAVUJ ŠŤASTNÉ KONCE A NOVÉ ZAČÁTKY.

Andělé nám vzkazují, že posledním krokem k tomu, abychom mohli tvořit a plnit své sny, přání a plány, je potřeba odstranit veškeré překážky, které nám leží v cestě. Možná je potřeba se rozloučit i s některými lidmi.

Je dobrý čas na změnu práce, nebo vnesení nových nápadů do stávajících projektů. Obnovení a změna jsou ve velmi příznivých energiích.

Je čas dokončit vše, co jsme dlouho odkládali. Je čas být vděční za vše, co jsme doposud zvládli a možná si to potřebujeme připomenout. Zkusme tyto zkušenosti brát jako trénink, díky kterému nyní můžeme začít načisto a s jasnou hlavou.

Je nejvyšší čas ve svém životě odložit a ukončit vše, kde necítíme radost a lásku. Probuďme své sny a dejme jim nový nádech. Oprašme vše, co na nás čeká a co si přejeme a naopak se zbavme všeho rozbitého, zašedlého, nefunkčního, jak kolem sebe, tak v sobě.

Dovolme, aby nám naše hvězda naděje přinesla možnost slavit nové začátky a radostně se rozloučit se vším, co právě dosloužilo.

 

Přeji Vám výběr celý týden oslav a nových nápadů, inspirace, motivace, radosti, vášně, nadějí a lásky.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„V PRVÉ ŘADĚ PEČUJ O SEBE“
Posláním tvé duše je nastolit ve tvém životě rovnováhu tím, že zvýšíš svou citlivost a vnímavost ke tvému duchu včas a milujícím způsobem. Pokud nebudeš v prvé řadě reagovat na své osobní potřeby, nebudeš mít dost psychických sil na to, milovat a pomáhat čistým a nemanipulativním způsobem jiným.
Ponaučení tvé duše: Přestaň utvrzovat ostatní v mylném přesvědčení, že je lepší dávat, než přijímat, a uvědom si, že jen tehdy, jsou-li tyto dvě stránky v rovnováze, začneš skutečně rozumět tomu, co je to láska. Péče o sebe sama je jedinou cestou, jak dále posunout svůj život kupředu.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka