Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ODPOVĚDNOST VE SVÝCH RKOU, NOVÁ CESTA, SMLOUVY, HLAS SRDCE, POŽEHNANÁ ZMĚNA.

Andělé nám vzkazují, že všechno, do čeho se vrhneme tento týden, je potřeba zvážit srdcem. Stojí před námi důležité smlouvy, dohody, ujednání, které výrazně zasahují do našich budoucích dnů, týdnů a možná i let.

Proto je důležité zvážit vše srdcem, upřednostnit hlas srdce před strachem a pochybnostmi. Celé to znamená „vzít svůj osud a rozhodnutí do vlastních rukou“ a rozhodnout se zásadně za sebe sama.

Stejně tak to souvisí s opačným postojem a to, nechat naše blízké, aby se sami rozhodli za sebe. Můžeme říci svůj názor, i když s tím nesouhlasíme, ale každý má právo zvolit si svou cestu. Proto, řekni svůj názor, ale nevnucuj druhému ten svůj tak, aby jím byl zmanipulován a ovlivněn a rozhodl se podle toho. Každý se má rozhodnout pouze svým srdcem. Nelze druhé ochránit před zkušeností, pakliže má tuto zkušenost v plánu své duše prožít.

Tento týden můžeme také využít k uzavření úvěrů, hypoték, pracovních a partnerských smluv, zásnubám, svatbám, rozvodům, uzavření smluv majetkových cest a podobně. Právě těmito ujednáními nastavujeme naše rozhodnutí, jak dál.
Je také správné rozvázat pracovní poměr nebo ukončit nevyhovující smluvní ujednání. Každá smlouva a dohoda, každý uzavřený sňatek a každý rozchod a rozvod má vždy minimálně dvě strany, vše je ukončeno tehdy, kdy s tím obě strany souhlasí a v míru se rozejdou. Snažte se vše ustát láskyplně a spravedlivě pro všechny zúčastněné.

Každý nynější krok nás osvobozuje a vede novým směrem. Každým takovýmto rozhodnutím měníme určitý směr.

 

Přeji Vám láskyplné počátky i konce a požehnané změny.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„OŽIV TO, CO V TOBĚ DŘÍMÁ“
Posláním tvé duše je pohřbít zemřelé naděje a neohlížet se za nimi se sentimentální lítostí. Pak udělej vše, bys oživil/a to nečinné, ať už se to týká tvojí kreativity, vztahů či tvého zdraví.
Ponaučení tvé duše: Seber odvahu a nechej odejít to. Co již neexistuje. Věnuj plnou pozornost tomu, co v tobě chce žít a cos zanedbával/a či nepodporoval/a. dovol milenci, umělci či dobrodruhu, který v tobě dřímá, aby vzkvétal. Přestaň užívat svůj intelekt a ego k potlačování těchto tvůrčích aspektů tvé bytosti. Toto já, které se snaží vyjevit, vnese do tvého života novou vitalitu.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka