Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: OSVOBOZENÍ, NOVÝ ZAČÁTEK.

Andělé nám pro tento týden vzkazují, že vše, co se nyní odehrává, je součástí přechodu mezi minulostí a budoucností. Znamená to, že máme odpovědi jak za to, co činíme dnes, jak myslíme, tak i za to, co jsme si svými myšlenkami a rozhodnutími v minulosti do současnosti přitáhli a vytvořili. Proto je celkově toto období a tento týden jakýmsi mezníkem, ve kterém se cítíme zmatení a ztracení, protože nás minulost dobíhá.

Snažili jsme se, vytvořili mnoho přání, plánů a představ a to, proč mnohdy máme pocit, že nemůžeme jít dál a přejít jakousi „hranici“ přes to zlé a špatné, je proto, že stále v sobě ještě můžeme držet zbytky nějakých přesvědčení, svých vnitřních programů, nebo na něčem lpíme. A v tom je naše odpovědnost, vesmír nám nemůže pomoci přejít na „nový směr“, pakliže si neseme staré a nezdravé energie, vzorce a programy.

Jakmile se od nich postupně osvobodíme, s každým posunem se nám otevřou nové možnosti. Nemáme být na sebe příliš tvrdí a hned dělat předčasné závěry, všechno se otáčí, v energiích se mění, ale my zatím vším v realitě tak trochu „dokulháváme“.

Proto všechno, co nás brzdí, můžeme mít pocit, že jsme se nikam neposunuli, ale je to právě naopak, udělali jsme velké pokroky, jen to zatím v realitě doznívá. Všechno má své fáze, kroky, řád, tempo a správné načasování a měnit několik měsíců a týdnu proti zažitým letům je trochu nepoměr. Je důležité zůstat odhodlaní a nevzdat se, vše je také částečně zkouškou našeho rozhodnutí, odhodlání.
A ty těžkosti? Žádejme o pomoc Nebesa a Matku Zemi, naše strážné anděly a dovolme si snít.
Strach vše brzdí a přitahuje to, čeho se bojíme, raději jej proměňme za představy našich nových přání. Všechno se zrychlí a bude dít velmi rychle.
V tomto týdnu tedy toto všechno pocítíme, bez ohledu na dané oblasti, jde to všechno dohromady.

 

Přeji Vám týden motivace, inspirace, naděje, lásky, radosti a ODHODLÁNÍ.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„UJMI SE VEDENÍ“
Posláním tvé duše je věřit tvojí tvořivosti a posílit tvou sebedůvěru. Ať převládne tvá přirozená krása, půvab, talent a moudrost. Nečekej na ostatní, ujmi se vedení. Dovol svému optimismu, aby tě provedl bezútěšnými okamžiky a držel tě na stejné cestě, kterou se ubírá tvoje duše, aby vytáhl i ostatní ze stínu a vrátil je do středu dění.
Ponaučení tvé duše: Dovol, aby tvoje láska k životu zvítězila nad současným negativním postojem a cynismem. Buď paprskem, který eliminuje temnotu a podněcuje ospalou představivost lidí kolem tebe – ne proto, aby ses předváděl a byl středem pozornosti, ale proto, že jsi vůdcem, který ostatní chrání před ztrátou srdce a ducha. Proto musíš zářit a roztáhnout svá křídla. Nečekej na pozvání – nechej své světlo mluvit za tebe.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka