Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: PŘIJÍMÁNÍ, OTEVŘENÍ SE NOVÝM LIDEM, PŘÍLEŽITOSTEM, VNITŘNÍ SÍLA.

Andělé nám vzkazují, že v tomto týdnu můžeme prožít velmi zajímavá inspirující setkání, která nás mohou posunout vpřed.
Radí nám, abychom se otevřeli novým možnostem, nápadům i lidem, kteří nám mohou pomoci se realizovat a vrátit se ke svým nápadům, projektům a plánům. Dále máme především v každém tomto směru naslouchat hlasu svého srdce.

 

Pokud jsme z jakéhokoli důvodu zanedbali nebo odsunuli své plány a přání, je čas na jejich zhmotnění, nebo přípravách. Tyto energie se budou odrážet až do listopadu.
Je správný čas na nové profesní změny, můžeme nastoupit do nové práce, započít s podnikáním.
Pokud přesto máme pocit, že není ten správný čas, bylo by dobré se alespoň na tyto proměny připravit, ujasnit si, co od toho očekáváme – finančně, psychicky, fyzicky i mentálně. Nemusíme nutně vědět, kam jít, nebo co dělat, ale co od toho očekáváme a co nás baví.

Týden je v aktivních energiích, a i když jsou tyto cesty náročné, jsou podnětným začátkem pro nový směr v seberealizaci. Je čas začít plnit své sny.

Přeji Vám úspěšné profesní cesty v hojnosti a prosperitě.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„DĚLEJ TO, CO MÁŠ RÁD/A“
Posláním tvé duše je dělat to, co máš rád/a. Všechno, co se ti v životě nevydařilo, je důsledkem toho, že ses nechal/a zavát příliš daleko, a teď je čas vrátit se na dráhu. Setřes ze sebe pochmurnost a trpitelský postoj světa povinností a obětování a zkus znovu milovat svůj život. Tvoje duše je volána, aby ti pomohla získat to, po čem toužíš. Budeš-li následovat toto volání, přivoláš i vše, co hledáš.
Ponaučení tvé duše: Přestaň obětovat svůj čas nehezkým myšlenkám, závazkům a činnostem, které uzavírají tvoje srdce. Pokud rád/a zpíváš, zpívej dnes alespoň deset minut. Pokud rád/a vaříš, připrav si své oblíbené jídlo. Pokud vášnivě rád/a maluješ, věnuj nejméně půl hodiny před spaním plátnu. A pokud rád/a sníš i ve dne, udělej to dnes bez omezení či pocitu viny. Můj učitel mi jednou řekl: „Vystavěj svůj život kolem svého srdce. Nesnaž se nastrkat své srdce do svého nabitého a rušného života.“
Co máš rád/a - můžeš to vyjmenovat? Tím začni a sleduj tyto nápovědy. Po cestě najdeš svůj poklad.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka