Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: SVOBODA, ROZJÍMÁNÍ, NOVÝ ZAČÁTEK.

Andělé nám vzkazují, že všechny události dějící se poslední období jsou vlastně cestou k osvobození. Osvobození od starých vzorců, přesvědčení, dohod, smluv, ujednání. Nejsou to jen dohody praktické a materiální, ale jde také o dohody s naší duší.

Většina z nás prochází velmi chaotickým až nekompromisním vývojem událostí. Je to proto, že nám nezbývá moc času, energie se obnovují a velmi rychle točí, i kolem nás je dění zrychlené, jelikož se transformujeme do nové etapy.

Máme ovšem dovoleno se nad vším zamyslet, ujasnit si, co kde v jaké oblasti chceme, jak to chceme. Máme tvořit svá přání a představy, jelikož ty nás vnesou do nových pozic, rolí a zkušeností. Právě nyní je ten nejlepší čas stále propouštět ty nefunkční a nezdravé vzorce a vlákna, která se nás zřejmě po staletí držely.

Že to trvá už moc dlouho? No, kolik času věnujeme této proměně oproti zažitým letům? Bohužel to nejde ani před noc, ani za rok. Určité pokroky zaznamenat můžeme, ale stále si každý v sobě neseme uložené křivdy, pocity nespravedlnosti, výčitky. A s tím se skutečně do nové etapy jít nedá. Stále se před námi zvěstují nové začátky, ale to už dávno nastalo, jen to pro současný chaos nejsme schopni tak dobře vnímat.

Sklízíme, co jsme si zasadili a to především proti sobě, něco přichází jako odměna, něco jako odveta, ale ve skutečnosti se projevuje to, kde jsme jak smýšleli, rozhodovali a konali. A to vše, co se děje nyní, je toho všeho odrazem.

Důležitý poznatek je, že to všechno už prochází proměnou, jen je to v té chaotické fázi. Cesta před námi je, jen je potřeba zůstat odhodlaní a věřit.
I tento týden bude rychlý, bude nás vést k ukončování starých cest nebo ke startování těch nových a to vše je stále jen jeden velký POČÁTEK NOVÉ DOBY.

 

Přeji Vám klid, harmonii a víru v neklidné bouři, která je pro nás záchranou.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„POSILNI SVÉ VIBRACE“
Posláním tvé duše je dát tvému tělu vyšší a pozitivnější zdravé vibrace prostřednictvím správného zaměření.
Ponaučení tvé duše: Zorganizuj svou mysl, aby se soustředila na ty energie, které ti umožňují milovat tvoje tělo a naslouchat mu trpělivě a se zájmem. Pokud má potíže, upozorňuje tě, aby ses zbavil/a toho, co ti už neslouží k dobru. Tím, že se zbavíš starých schémat, pozvedneš své vibrace a posílíš svou fyzickou i psychickou vitalitu.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka