Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: VNITŘNÍ SÍLA, SPRAVEDLIVÁ ROZHODNUTÍ.

Andělé nám vzkazují, že v tomto týdnu bychom v sobě měli objevit svou vnitřní sílu, která nám v tomto náročném období pomůže vše konečně dokončit, dovést ke skutečným a platným rozhodnutím. Hodně jsme na sobě pracovali, plánovali, hodně jsme přemýšleli a to vše nás vede k výsledkům, které ještě nyní sice nevidíme, ale už je vnášíme do našich budoucích dnů a týdnů. V podstatě se vše ponese až do listopadu, kde poznáme zpětný odraz z tohoto současného období.

Mnoho z nás stále více přemýšlí o tom, zda je ten chaos kolem nás tím, že děláme někde chybu, nebo pochybujeme, zda skutečně pomoc Vesmíru a Matky Země existuje.

Ano, jen nyní mnohé nevidíme a vše nám teprve zpětně začne docházet. Všechno to dění současných dnů se projeví ve správný čas, a teprve tehdy pochopíme i souvislosti a určitý řád. První odrazy se budou odvíjet už v listopadu, ale bude to postupně pokračovat i dále.

V tomto týdnu jsou také vhodné konstelace a energie pro všechna různá jednání v oblastech soudních a úředních cest. Máme své anděly žádat při těchto jednáních o podporu a pomoc. Jsou stále s námi, i když si to často nemyslíme. Tyto soudní a úřední záležitosti se buď uzavřou s výsledkem, nebo naopak je možné teprve tyto kauzy otevřít.

Spravedlivé rozhodnutí také souvisí s tzv. „karmou“, tedy sklízíme to, co jsme zaseli a to v dobrém i zlém. Projevuje se náš postoj, stav myšlenek a naše dávná rozhodnutí.

 

Přeji Vám, ať v tomto týdnu běží vše láskyplně a tím nejlepším a nejjednodušším způsobem.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„ŽÁDEJ UPŘÍMNĚ“
Posláním tvé duše je být vnímavý/á vůči tomu, co vesmír nabízí. Jsi připraven/a naslouchat vyššímu vedení, i když bude znamenat změnu plánů? Anebo jen chceš, s tebou vesmír souhlasil a přinutil svět, aby se řídil po tvém?, pokud platí to druhé, pak zbytečně ztrácíš čas.
Ponaučení tvé duše: Zbav se všech svých předpojatých přesvědčení a postojů týkajících se toho, jak musí věci fungovat, a dovol vesmíru, aby ti ukázal novou cestu. Věř tomu, že má lepší plán. Tvůj úkol na rovině duše sejít z dřívější cesty duševně, emocionálně, a dokonce i fyzicky tak, aby tvůj život mohla řídit vyšší moudrost. Očisti zcela svoji mysl a čekej na vedení. Přijde, překvapí a odmění tě proniknutím do podstaty věcí.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

 

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka