Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ORGANIZOVÁNÍ, PLÁNOVÁNÍ, STABILITA A ŠŤASTNÁ ZMĚNA.

Andělé nám vzkazují, že máme tento týden věnovat odpočinku a rozjímání nad tím, jak chceme, aby se náš život ubíral dál. Každý den se o něco snažíme, pracujeme, jsme zcela vyčerpaní, přesto stále nedocházíme ke stabilitě a dostatku. Jsme jednoduše vyčerpaní a unavení.

Tím, že více pracujeme, nenavýšíme a nezajistíme ani stabilitu, ani hojnost. Paradoxně stabilitu a jistotu získáme tím, že si také odpočineme, protože nabereme nové síly a také máme více času a prostoru na uvědomění si toho, jak vlastně fungujeme, co nám to přináší a bere.

Když si toto všechno i napíšeme, snadněji také uvidíme, že se mezi tím vším najednou někde objevují cesty a možnosti.
Je správný čas si sednout a vše přehodnotit a přemýšlet o tom, co a jak změnit. Čeho se bojíme a proč. Co si přejeme. Tím umožníme naší duši i mysli s námi lépe komunikovat.

Je ten správný čas zkusit jít na věci trochu jinak. Každý z nás máme nějaký talent. K čemukoli – každý jiný. Může to být koníček, nebo něco, na co už jsme dávno zapomněli. Proč prodavačka, která ráda čte a píše, prodává? Proč ten, kdo rád mluví s lidmi a nabízí něco zajímavého, čte a sedí v kanceláři? Proč ten, kdo rád lidem pomáhá slovem, uklízí? Proč ten, kdo rád uklízí, dělá otroka v restauraci jako číšník? Proč ten, kdo umí výborně vařit, dělá noční ve vrátnici?
Už chápeš každý, co ti tím tvoje duše říká?

Proč přijímáš peníze od člověka, který tě ponižuje každý den, vysává z tebe to nejlepší, co v sobě máš, aby on měl zisk, a ty se vracíš unavený, bez nálady, nevidíš svou rodinu, děti? Proč přijímáš tuto energii a vtahuješ do svého života jen strach, dřinu a nedostatek?
Protože si nevěříš a máš strach. Ale máš tohle zapotřebí? Možná by si tě někdo jiný opravdu vážil a ještě k tomu by tě odměnil tak, jak si zasloužíš, nebo máš dokonce vlohy něco sám rozjet…
Je ten nejlepší čas se na toto naladit, ujasnit si to, zavřít tyto staré nezdravé a ponižující energie a začít znovu. A zvládneš to, jen se potřebuješ rozhodnout, cesty se ti pak samy otevřou.

 

Přeji ti probuzení a volný čas na odpočinek a nové plánování, které ti zajistí rovnováhu, stabilitu a hojnost.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„OMLÁDNI“
Posláním tvé duše je znovu nabít a oživit tvého ducha prostřednictvím dovolené, rekreace a volného času, studna je prázdná, zahrada zarostlá a bankovní konto vyčerpané. Je čas na obnovu. Jednoduše řečeno, pokud znáš jen práci a žádný odpočinek, pak je z tebe vyhaslá a smutná duše.

Ponaučení tvé duše: Važ si radosti. Neomezuj potěšení jen na jeden týden v roce, věnuj mu část každého dne. Uvědom si, že tvoje neochota zpomalit a relaxovat je ve skutečnosti strach, který se snaží zablokovat cestu tvojí duši. Pečuj o své vnitřní já tím, že budeš chodit ven a dovolíš svému tělu, aby přijímalo teplo a záření ze slunce. Tato životní síla napraví, co je špatné, a opět nastolí ztracenou rovnováhu. Čím více času na omlazení si dopřeješ, tím více budeš přitahovat úspěch. Někdy je nicnedělání tou nejdůležitější činností, protože když odpočíváš, přitahuješ to, o co usiluješ.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka