Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: ROZHODNUTÍ, ŘEŠENÍ A JASNÝ VHLED.

Andělé nám vzkazují, že jsme v tomto týdnu zcela připraveni vnášet do svého života správná rozhodnutí a tam, kde jsme tápali, nebo si nevěděli rady, se objeví řešení, která nám ukážou cestu.

Není moc o čem se tentokrát rozepisovat, vhodný je tento týden k různým soudním, úředním nebo zásadním rozhodnutím, díky kterým můžeme velmi výrazně svůj život i sebe sama posunout.

Je to takový týden otevření a pojmenování toho, v čem jsme byli zmatení, nebo co se nám zatím nerozkrylo. Není potřeba si dělat starosti, vše má svůj důvod, směr, tempo a řád a nic nelze přeskočit, zejména tehdy ne, kdy to až moc chceme. Jakmile necháme věcem vzduch a volný průběh, uvidíme i to, co by nás ani ve snu nenapadlo.

Pokud ale víme, jak se rozhodnout, nebo nás řešení napadá, hlas našeho srdce nám jasně radí, nebo ukazuje směr, naslouchejme mu, důvěřujme mu a konejme.

K tomu mi přichází krásná moje rada:
„Víš-li řešení - řeš. Nevíš-li, co s tím – počkej a vždy se nějaké řešení objeví.“

 

Přeji Vám krásný týden pohody, klidu, důvěry a harmonie.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„UJMI SE VEDENÍ“
Posláním tvé duše je věřit tvojí tvořivosti a posílit tvou sebedůvěru. Ať převládne tvá přirozená krása, půvab, talent a moudrost. Nečekej na ostatní, ujmi se vedení. Dovol svému optimismu, aby tě provedl bezútěšnými okamžiky a držel tě na stejné cestě, kterou se ubírá tvoje duše, aby vytáhl i ostatní ze stínu a vrátil je do středu dění.

Ponaučení tvé duše: Dovol, aby tvoje láska k životu zvítězila nad současným negativním postojem a cynismem. Buď paprskem, který eliminuje temnotu a podněcuje ospalou představivost lidí kolem tebe – ne proto, aby ses předváděl a byl středem pozornosti, ale proto, že jsi vůdcem, který ostatní chrání před ztrátou srdce a ducha. Proto musíš zářit a roztáhnout svá křídla. Nečekej na pozvání – nechej své světlo mluvit za tebe.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

 

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka